Advert

SOYKIRIMI YALANI

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Tuzla Şubesi, Ermeni Soykırımı Yalanı Paneli düzenledi.

SOYKIRIMI YALANI
Bu içerik 1131 kez okundu.

Tuzla'da düzenlenen panele ADD Genel Başkanı Hüseyin Emre Altınışık, ADD GYK Üyesi ve İstanbul İl Sorumlusu İlhan Gülek, ADD Milli Merkez Genel Sekreteri Haluk Dural, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mahir Aydın, ADD Tuzla Şube Başkanı Şengül Özpağada, ADD Kadıköy ve Beşiktaş şubeleri, İYİ Parti, BBP, DP ve Vatan Partisi temsilcileri, Tuzla Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ergül Özdemir, Tuzla Belediye Kent Konseyi Gençlik Meclis Başkanı Hüseyin Kurt, Tuzlader Tuzla ve Beşiktaş şubeleri ve gençler katıldı.

Panelin açılış konuşmasını ADD Tuzla Şube Başkanı Şengül Özpağada gerçekleştirirken ADD Genel Başkanı Hüseyin Emre Altınışık, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mahir Aydın ve ADD Milli Merkez Genel Sekreteri Haluk Dural da Ermeni soykırımı yalanını masaya yatırarak gerçekleri göz önüne serdiler.

Son derece verimli geçen panelde Evora Sanat Efe Gösterisi de bu anlamlı güne renk katarken program sonunda ADD Tuzla Şube Başkanı Şengül Özpağada katılımcılara ve misafirlere teşekkür etti.

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

CAN AHMET AYDIN

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ