Advert

BUNDAN SONRA MAĞDURİYET OLMAYACAK

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, 15 Temmuz Köprüsü'nden kaçak geçen araçlara kesilen cezalarla ilgili "İBB ile görüştük, düzeltilecek" açıklamasında bulundu.

BUNDAN SONRA MAĞDURİYET OLMAYACAK
Bu içerik 313 kez okundu.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yıldırım'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

(15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden yasak geçişlerle ilgili cezalar) Bu kararı konuştuk İstanbul Büyükşehir Belediyesiyle, düzeltiyorlar. İnşallah bundan böyle birinci sınıfa giden ister taksi, ister Doblo veya benzeri araçlar olsun herhangi bir şekilde cezalı geçiş sayılmayacak. Böylece vatandaşlarımızın, İstanbulluların mağduriyeti de bitmiş olacak.

Her ramazanın sonunda bayram vardır.

 
 
Videoyu Oynat

Bu pazar anneler günü. Şimdiden annelerimizin gününü kutlayalım. "Cennet ayaklarının altında" diye müjdelenen annelerimizin anneler gününü kutlayalım.

(Devlet Bahçel'nin İstanbul'da seçime hazırlanması)

Tabiki Cumhur İttifakıd evam ediyor. Sayın Bahçeli İstanbul'da kampanyasını sürdürecek. Biz de bazı ortak programları gerçekleştireceğiz. Bu şekilde güzel sonucu elde edeceğiz.

https://www.cnnturk.com/turkiye/binali-yildirim-kacak-gecis-cezalarini-duzeltiyoruz?utm_source=insider&utm_medium=web_push&utm_campaign=14.30_binali_yldrm&webPushId=MzkwNzc%3D

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ