Advert

USTA SANATÇI HASTANEYE KALDIRILDI

Usta sanatçı Eşref Kolçak hastaneye kaldırıldı. Ses sanatçısı Onur Akay, geçtiğimiz ay taburcu olan usta oyuncunun evinde fenalaştığını ve ambulansla yeniden hastaneye kaldırıldığını duyurdu..

USTA SANATÇI HASTANEYE KALDIRILDI
Bu içerik 2213 kez okundu.

 

Sanat camiasından duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeniyle 'felaket tellalı' olarak anılan , 92 yaşındaki 'ın evinde fenalaştığını ve komşusu tarafından ambulansla 'ne kaldırıldığını belirtti..

Onur Akay'ın kendi internet sitesinde yayınladığı yazı şöyle:

"Bu sabah aldığım haber beni derinden üzdü... İşte yaşlılık ve yalnızlık...

Sanat camiasından hepimizin hem ilgilenmesi, hem de 'ileride ne olacağım' diyerek örnek alması gereken bir tablo ile karşılaştım...

Değerli oyuncumuz Eşref Kolçak'tan geçtiğimiz nisan ayında iyi haberler gelmiş ve taburcu olduğunu duyurmuştum. Hatta Eşref Bey, taburcu olduktan sonra Hülya Koçyiğit'in programının çekimlerine bile katılmıştı. Daha sonra evinde kalmaya başlayan usta oyuncu, evde uzun süre su içmemiş ve böbrekleri iflasa gitmek üzereyken evinde fenalaşmış. Bunun üzerine komşusu ambulansla Gemlik Devlet Hastanesi'ne kaldırmış.

Bazı akrabaları kendisi ile ilgileniyormuş ama şehir dışında olduklarından haftada iki gün gelebiliyorlarmış. Çok zaman refakatçi olmadan hastanede yalnız kalan Eşref Kolçak'a, oyuncu Semra Sima gönüllü olarak bakmak istediğini bana iletti.

Usta oyuncumuzun telefonu bile komşusunda duruyor. Kendisine acil şifalar diliyorum."

https://www.ahaber.com.tr/yasam/2019/05/13/esref-kolcak-hastaneye-kaldirildi

 

.

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ