Advert

İÇ VE DIŞ BAĞLANTILARI ORTAYA ÇIKARILACAK

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, TBMM'deki terör girişimiyle ilgili, eylemin iç ve dış bağlantılarının ortaya çıkarılacağını belirterek hesap sorulacağını söyledi.

İÇ VE DIŞ BAĞLANTILARI ORTAYA ÇIKARILACAK
Bu içerik 414 kez okundu.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, TBMM'deki terör eylemiyle ilgili Twitter'dan açıklamalarda bulundu. 

"Bu terör eyleminin iç ve dış tüm bağlantıları ortaya çıkarılacak ve hesap sorulacaktır"

Altun, eylemin millet iradesini hedef alan bir saldırı girişimi olduğunu belirterek şunları söyledi: 

"DHKP-C’li iki teröristin Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gerçekleştirmeye çalıştığı terör eylemi doğrudan millet iradesini hedef alan bir saldırı girişimidir. Milletimizin huzuruna yönelik bu terör eyleminin iç ve dış tüm bağlantıları ortaya çıkarılacak ve hesap sorulacaktır."

"Türkiye hiçbir terör örgütüne geçit vermeyecek"

Türkiye'nin hiçbir terör örgütüne geçit vermeyeceğini ve hepsinden hesap soracağını vurgulayan Altun şu ifadeleri kullandı: 

"Şer odaklarınca planlandığı anlaşılan bu terör saldırısını püskürten güvenlik güçlerimizi can-ı gönülden tebrik ediyorum. Türkiye hiçbir terör örgütüne geçit vermeyecek ve teslim olmayacaktır. Gazi Meclisimize ve milletimize geçmiş olsun."

31 Mart 2015'de DHKP-C'li teröristler tarafından şehit edilen Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ı da anan Fahrettin Altun "Bu vesileyle 31 Mart 2015 tarihinde DHKP-C’li teröristlerce şehit edilen Cumhuriyet savcımız Mehmet Selim Kiraz’ı bir kez daha saygıyla ve minnetle yad ediyorum. Mekanı cennet olsun" dedi. 

https://www.trthaber.com/haber/gundem/cumhurbaskanligi-iletisim-baskani-altun-teror-eyleminin-ic-ve-dis-baglantilari-ortaya-cikarilacak-415481.html

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ