Advert

TUZLA‘DA 2.OKÇULUK TURNUVASI

2. Okullar Arası Okçuluk Turnuvası, Tuzla Mehmet Tekinalp Anadolu Lisesi’nde başladı.

TUZLA‘DA 2.OKÇULUK TURNUVASI
Bu içerik 1505 kez okundu.

Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yönetiminde Eğitim Kenti Tuzla'da, Tuzla Belediyesi desteğiyle ve bin öğrencinin katılımıyla 2. Okullar Arası Okçuluk Turnuvası; Mehmet Tekinalp Anadolu Lisesi’nde başladı.

Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu; açılış konuşmasında, “Tuzla’da Okçuluk Okulu projesiyle ile okullarımızda 1000 öğrenciye okçuluk eğitimi vermekteyiz. İlk yıl 800 öğrenciyle başladığımız yolculuğumuza bu yıl 1000 öğrenciyle devam etmekteyiz. İlgiyle, bu işi okullarında var eden okul müdürlerimize, okçuluk eğitmeni olarak bu sporu öğrencilerle buluşturan öğretmenlerimize, destekleri için Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’ya ve liderliği için Kaymakamımız Ali Akça’ya teşekkür ederim.” dedi.

Turnuva protokolün yay gerip, ok atmasıyla başlarken iki gün devam edecektir. İlk gününde ilkokul ve ortaokullar, ikinci gününde ise liseler yarışacak ve ödül töreni topluca yapılacaktır.

2. Okullar Arası Okçuluk Turnuvası'na; Tuzla Kaymakamı Ali Akça, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Turgut Özcan ve Mehmet Çelikel, Tuzla İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Tolga Demir ve Tuzla’daki okul müdürleri katıldı.

Tuzla protokolü ile öğrencilerin beraber fotoğraf çekilmesinin ardından 2. Okullar Arası Okçuluk Turnuvası hızla devam etti.

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

 

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ