Advert

ADAY OLSAYDI SONUÇ FARKLI OLURMUYDU

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya Ankara seçimleri hatırlatılarak "Aday olsaydınız sonuç farklı olur muydu?" diye soruldu. Soylu, soruya "AK Parti Mehmet Özhaseki'yi aday yapmış. Ondan sonra yapılacak her şey suyu bulandırmaktır" diye cevap verdi.

ADAY OLSAYDI SONUÇ FARKLI OLURMUYDU
Bu içerik 281 kez okundu.

İçişleri Bakanı Süleyman SoyluCem Küçük'ün sorularını yanıtladı. Küçük, Soylu'ya Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini hatırlatarak "Siz aday olsaydınız sonuç farklı olur muydu?" diye sordu. Soylu da "AK Parti bir karar vermiş, Mehmet Özhaseki'yi aday yapmış. Ondan sonra yapılacak her şey suyu bulandırmaktır" diye cevap verdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, TGRT Haber'de katıldığı Gündem Özel programında, Ankara seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Gazeteci Cem Küçük'ün sorularını yanıtlayan Soylu; "Siz aday olsaydınız sonuç farklı olur muydu?" şeklindeki soru üzerine şöyle konuştu.

''SİYASETİN ALTIN BİR KURALI VARDIR"

"Siyasetin altın bir kuralı vardır. Evet istişare yaparsınız, meşveret yaparsınız. Ben bu partinin mensubuyum. Bu parti bana hangi görevi verirse, gücüm yetiyorsa, takatim yetiyorsa onu gücüm yettiğince yerine getiririm"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde çalışmalar yürütülüyor. Benden çok daha tecrübeli, çok daha görmüş. Ben bir alanda çalışıyorum, o benim alanım dahil birçok alanda karar veriyor, çalışıyor, tecrübesi var, bilgisi var."

"YAPILACAK HER ŞEY SUYU BULANDIRMAKTIR"

Mehmet Özhaseki'nin de işinde mahir, tecrübeli, yolsuzluğu, usulsüzlüğü olmayan bir siyasetçi olduğunu aktaran Soylu, "AK Parti bir karar vermiş, onu Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı yapmış. Ondan sonra yapılacak her şey suyu bulandırmaktır. Bu her yer için böyle geçerlidir." diye konuştu.

https://www.sondakika.com/haber/haber-bakan-soylu-ankara-da-aday-olsaydiniz-sonuc-12056441/

 

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ