Advert

KAMUOYUNA DUYURU

KAMUOYUNA DUYURU
Bu içerik 795 kez okundu.

Son günlerde ilçemiz Tuzla'da, gerek sosyal medyada gerek de ilçe bazında BBP Tuzla İlçe Başkanlığı'nın Tuzla Belediyesi'ne ve Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı'ya karşı bir tavır içinde olduğu, araların bozuk olduğu gibi duyum ve konuşmalar yapılmaktadır.

BBP Tuzla İlçe Başkanlığı olarak ilçemizde Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin önemli siyasi partilerinden biri olan Rahmetli Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu'nun bayrağını taşıyan ilçe başkanlığımız olarak herkesin bilmesini isteriz ki siyasi görüş ve duruşlar farklı olabilir. Düşünceler ayrı olabilir. 31 Mart Yerel Seçimleri'nde de açıkladığımız gibi "İlçemizde seçim biter, seçilen belediye başkanı da Tuzla'nın ve bizlerin belediye başkanıdır." söyleminde bulunmuşuzdur.

Şimdi buradan kamuoyuna deklare etmek isteriz. Tuzla Belediyesi, bizim yaşadığmız ilçenin belediyesidir. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı da bizim belediye başkanımızdır. BBP Tuzla İlçe Başkanlığı'nın gerek başkan gerek yönetimiyle Tuzla Belediyesi ve Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı ile hiçbir şekilde küslüğü, tavrı ve husumeti bugüne kadar olmamıştır. Bundan sonra da olmayacaktır. Bu konuda araya nifak sokmak isteyenler ve bu tür söylemlerde bulunanlar hiçbir şekilde emellerine ulaşamayacaklardır.

23 Haziran'da yapılacak olan İBB seçiminde de genel merkezimizin de açıkladığı gibi Cumhur İttifakı Adayı Sayın Binali Yıldırım'ı destekleyeceğimizi ve ilçemiz Tuzla'da da gerek Cumhur İttifakı gerekse Tuzla Belediye Başkanımız ile beraber olacağımızın bilinmesini isteriz.

BBP Tuzla İlçe Başkanlığı

Cüneyt ŞAHİN

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ