Advert

TUZLA'DA 100. YIL GURURU

Tuzla'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 100. yılı büyük bir coşku ve gururla kutlandı.

TUZLA'DA 100. YIL GURURU
Bu içerik 747 kez okundu.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 100. yılı tüm Türkiye'de olduğu gibi ilçemiz Tuzla'da da coşkuyla kutlandı.

Tuzla İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Tolga Demir'in tören alanına çelenk koymasıyla başlayan kutlamalar, Tuzla Cezeri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde öğrencilerin gösterileriyle devam etti.

100. yılında yapılan kutlamalara Tuzla Kaymakamı Ali Akça, eşi Ferahil Akça ile katılırken; Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla İlçe Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman, Tuzla Deniz Harp Okulu Komutanı Tuğamiral Yalçın Payal, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu, Tuzla Piyade Okulu Komutanı Tuğgeneral Aydın Cihan Uzun, Tuzla İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Tolga Demir, Başsavcı Vekili, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, ilçemizde bulunan okul müdürleri, siyasi partiler ve vatandaşlar katıldı.

Öğrencilerin 19 Mayıs'ın 100. yılında ortaya koydukları muhteşem gösterilerin ardından protokol tarafından öğrencilere hediyeler verildi.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 100. yıldönümü kutlamalarında öğrencilerin yoğun emeklerle koyduğu çalışmalar sergilendi. Tuzla protokolü bu sergiyi de gezerek öğrencilerin kendi emekleriyle ürettikleri ürünleri incelediler.

100. yılında onurla kutlanan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyor, Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyoruz.

PİRİ REİS MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'NDEN ANLAMLI KUTLAMA...

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

CAN AHMET AYDIN

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GOL SESİ ÇIKMADI
GOL SESİ ÇIKMADI
JUVENTUS'TAN MERİH DEMİRAL PAYLAŞIMI
JUVENTUS'TAN MERİH DEMİRAL PAYLAŞIMI