Advert

TUZLA‘DA SPOR COŞKUSU

Tuzla Okul Sporları Ödül Töreni’nde 1200 madalya ve 100 kupa dereceye giren öğrencilere verildi.

TUZLA‘DA SPOR COŞKUSU
Bu içerik 956 kez okundu.

 

TUZLA‘DA SPOR COŞKUSU

 

Tuzla Kaymakamlığı, Tuzla Belediyesi, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen ve 8000’in üzerinde öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen Tuzla Okul Sporları Ödül Töreni’nde 1200 madalya ve 100 kupa dereceye giren öğrencilere verildi.

Tuzla Belediye Başkanı Sn. Şadi Yazıcı; ‘’Daima sportif, sosyal, bilimsel, kültürel ve sanatsal yapılan her türlü çalışmada destekçiniz olacağımızın sözünü vermiştik. Milli eğitim camiamıza çocuklarımızı bu tür organizasyonlarla buluşturduğu için teşekkür ederken, kendindeki cesaretle yarışmalara katılan tüm öğrencileri ve onlar için emek sarf eden öğretmenlerini yürekten kutluyorum’’ dedi.

Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Ahmet Alireisoğlu; ‘’Öncelikle bu programda çok emek sarf ettiler, organizasyon yaptılar, terlediler. Beden eğitimi öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum. Bu salonda yüreğinde heyecanı ile gücü taşıyan sporu ve başarısı ile öne çıkmış gençleri görüyorum’’ dedi.

Alireisoğlu; ‘’Spor organizasyonları eğitim öğretim ortamlarını güçlendirir, sağlamlaştırır ve öğrencilerimizin öğrenme iklimin muhteşem bir güç katar. Bu organizasyonda liderliği için Kaymakamımız Sayın Ali Akça’ya ve çok güçlü desteği için Belediye Başkanımız Sayın Dr. Şadi Yazıcı’ya çok teşekkür ediyorum’’dedi.

Tuzla İlçe Gençlik Spor Müdürü Sn. Tolga Demir; ‘’Öğrencilerimizin sporla kendini bulduğu Okul Sporları boyuca desteklerini esirgemeyen başta Tuzla Kaymakamı, Belediye Başkanı ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüze çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

HABER.TUZLAPRESS GAZETESİ

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ