Advert

BİNALİ YILDIRIM'DAN JET YANIT

CHP adayı Ekrem İmamoğlu, AK Parti İBB adayı Binali Yıldırım ile katılacağı ortak yayın ile ilgili "Binali Yıldırım soruları istemiş bana bilgi geldi" iddiasına, Yıldırım'dan yanıt geldi. İsmail Küçükkaya da iddiaların ardından konuya ilişkin canlı yayına telefonla bağlanarak cevap verdi.

BİNALİ YILDIRIM'DAN JET YANIT
Bu içerik 203 kez okundu.

Bir televizyon kanalının canlı yayınına katılan Ekrem İmamoğlu, 16 Haziran'da İsmail Küçükkaya moderatörlüğünde ortak yayına çıkacağı Bianali yıldırım hakkında , "Sayın Yıldırım soruların görüşülmesini talep etmiş" iddiası üzerine Binali Yıldırım Twitter üzerinden yanıt verdi. 

"BUNUN ADI BASİTLİKTİR"

İmamoğlu'nu özür dilemeye çağıran Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: 

CHP adayı biraz önce ortak canlı yayınla ilgili "Binali Yıldırım soruları istemiş bana bilgi geldi" diyor. Sonra da kendisine tarafların yalanlaması iletildiğinde "öyle değilse yanlış anlamışım" diyor.

Varsa elinde kanıt ispatlasın yoksa da özür dilesin. Yalan söyleme üzerine kurulu çirkin bir siyaseti İstanbullular hak etmiyor. Bunun adı basitliktir.

"SORULAR DAHA HAZIR DEĞİL, BİNALİ YILDIRIM DA SORULARI İSTEMEDİ"

Canlı tartışmayı yönetecek gazeteci İsmail Küçükkaya canlı yayına telefonla bağlanarak bu konudaki soruları yanıtladı.

https://www.aksam.com.tr/siyaset/binali-yildirimdan-imamogluna-varsa-elinde-kanit-ispatlasin-yoksa-da-ozur-dilesin/haber-979721

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇAĞLAR SÖYÜNCÜ UÇUŞA GEÇTİ !
ÇAĞLAR SÖYÜNCÜ UÇUŞA GEÇTİ !
GALATASARAY'A KÖTÜ HABER!
GALATASARAY'A KÖTÜ HABER!