Advert

MUTLU ETMEYE GELİYORUM

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Ekrem İmamoğlu bugün Tuzlalılarla buluştu.

MUTLU ETMEYE GELİYORUM
Bu içerik 922 kez okundu.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı  Ekrem İmamoğlu bugün Tuzla Sahilde Tuzlalılar ile bir araya geldi.

İmamaoğlu Tuzla sahilde kalabalığa yaptığı konuşmada ”Biz, 31 Mart’tan önce bu şehre sevgi, saygı sözü vermiştik. Barış, özgürlük, mutluluk, bir arada mutlu yaşam demiştik. Güler yüzlü, ahlaklı, erdemli, asla kötü söz söylemeyen, işine bakan, işiyle uğraşan, çalışkan bir dönem demiştik. Ne mutlu bana ki, milletimize böyle bir süreci yaşattık. Ne mutlu bana ki, sizlerle, vatandaşlarımızla siyaset üstü bir bağ kurduk. Ben bunu yaşıyorum. Bana bunu yaşattığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum''.dedi.

Ekrem İmamoğlu sözlerine ''Benim önceliğim, bu şehrin çocukları ve anneleri olacak. Şehirdeki çocukları eşitleyeceğim. Her mahalleye kreş açmayı hedef koyuyorum. Çocuk sayısı en yüksek 150 mahallede gelir gelmez kreş açacağız. Biz, bu şehrin insanlarına hizmet etmeyi unutmuş bu yönetimden sizi kurtaracağız dedik. Bu şehrin yoksulluğunu paylaşacağımızı söyledik. Bu şehrin ihtiyacı olan insanlarına katkı sunacağımızı söyledik. Türkiye’nin içinde bulunduğu ekonomik buhrandan çıkana kadar insanlarımızın yoksulluğunu paylaşmayacağız da neyi paylaşacağız.”diyerek devam etti.

İmamoğlu"Son olarak bir isteğim var, Herkese güler yüzlü olun, herkese selam verin. Başkaları millet birbirine kin tutsun diye uğraşmış olabilir. Ben herkesi seviyorum. Bu ülkenin doğusundanmış batısındanmış, kuzeyindenmiş güneyindenmiş ben herkesi seviyorum. Ben AKP'ye oy veren, MHP'ye oy veren, HDP'ye oy veren vatandaşımı da seviyorum. Bütün partilere oy veren vatandaşlarımı seviyorum, var mı bir diyeceğiniz? Ben bu şehirde yaşayanları birleştirmeye, buluşturmaya, barıştırmaya, özgürleştirmeye geliyorum. Mutlu etmeye geliyorum! Değerli hemşehrilerim, bütün bu duygularla son sözüm şu: Gördüğünüz herkese deyin ki Ekrem İmamoğlu size bir şey söylememi istedi: Her şey çok güzel olacak!''sözleri ile Tuzla'dan ayrıldı.

HABER .TUZLAPRESS GAZETESİ 

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ