Advert

ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI BAĞIŞ

Tuzla Ord. Prof. Dr. Cahit Arf İlkokulu 3/A sınıfı öğrencileri “Velimiz Sınıfımızda” projesi kapsamında dönem boyu her hafta bir veli, Çarşamba günleri etkinlik yapıp, çocuklara farklı beceriler kazandıran etkinlikler gerçekleştirdiler.

ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI BAĞIŞ
Bu içerik 489 kez okundu.
Bu kapsamda bileklik yapmayı öğrenen çocuklarımız, birçok bileklik yaparak arkadaşlarına hediye ettiler. Bileklik yapmayı seven çocuklarımız bunu biraz daha ileri götürüp bu yaptıkları işi iyiliğe çevirmek amacıyla Şubat tatilinde daha çok bileklik ördüler ve okulda açılan stantta yardım amacıyla sattılar. Kendileri minik çocuklarımız kazanmış olduğu parayı Öğretmenleri Aysel Kazanç ile birlikte; ihtiyaç sahibi insanlara ulaştırılması içinTuzla Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına bağışlayarak ne kadar büyük kalpli olduklarını gösterdiler.
 
Aldıkları bağış makbuzu ile birlikte Kaymakam amcalarını ziyarete gelen kendileri minik ama koca yürekli yavrularımızı, Makamında ağırlayan  Tuzla Kaymakamı Sayın Ali AKÇA “Geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın düşünceli ve yardımsever davranışları beni son derece mutlu etti. Minik yavrularımızı, Okul Müdürü ve Öğretmenimizi göstermiş oldukları bu duyarlılıklarından dolayı tebrik ediyor ve kendilerine şükranlarımı sunuyorum.” dedi ve konuşmasını bir dilekle noktaladı. “Umarım bu kocaman yürekli evlatlarımız anne babalarının göz aydınlığı olurlar.”
 
HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ
Gülsüm BAYRAK
 
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ