Advert

BURAK YILMAZ KARARINI VERDİ

Geçen sezon Beşiktaş'ın en büyük gol umudu olan Burak Yılmaz'la Serie A'nın yeni ekibi Lecce'nin ilgilendiği ve Burak Yılmaz'ın da bu teklife olumlu yanıt verdiği iddia edilmişti ancak Burak Yılmaz Beşiktaş'tan ayrılmayı düşünmüyor.

BURAK YILMAZ KARARINI VERDİ
Bu içerik 568 kez okundu.

Beşiktaş'ta önümüzdeki sezonun kadrosunda en önemli oyunculardan biri olarak görülen Burak Yılmaz, yaşına rağmen performansı ile Avrupa kulüplerinin dikkatini çekiyor.

DHA'nın haberine göre; golcü oyuncuya son olarak İtalya Serie-A'ya yeni yükselen Lecce kulübünün dolaylı yoldan transfer teklifinde bulunduğu öğrenildi. Öncelikle oyuncunun niyetini öğrenmek ve kabul etmesi halinde Beşiktaş ile resmi temasa geçmeyi düşünen Lecce'nin teklifinin yıllık 2.5 milyon Euro olduğu bildirilirken, Burak Yılmaz'ın bu teklifi değerlendirmeye almadan reddettiği ifade edildi.

Beşiktaş'tan ayrılmayı kesinlikle düşünmediğini söyleyen milli golcünün gelecek olan tekliflerin kendisine değil resmi olarak Beşiktaş yönetimine iletilmesini istediği de gelen bilgiler arasında.

Beşiktaş yönetimi ise transfer etmek için 1.5 yıl uğraştığı Burak Yılmaz'ı, reddedilemeyecek bir teklif gelmemesi halinde kesinlikle satmayı düşünmüyor.

İTALYANLAR 'BURAK TEKLİFİ KABUL ETTİ' DEMİŞTİ

İtalyan basınına yansıyan habere göre; bu sezon Serie A'ya yükselen Lecce'nin, Burak Yılmaz ile ilgilendiği ve İtalyan ekibinin Burak Yılmaz için Beşiktaş'la temasa geçtiği iddia edilmişti. Ayrıca Burak Yılmaz'ın teklife olumlu yanıt verdiği de bir diğer iddia olarak yer almıştı.

Beşiktaş'ın, Burak Yılmaz'ın alacakları nedeniyle tecrübeli golcüyü serbest bırakabileceği ve 33 yaşındaki golcünün bedava İtalya'nın yolunu tutabileceği de haberde yer alan bir diğer iddiaydı.

Geçen sezon Beşiktaş'la 15 maça çıkan Burak Yılmaz, 11 gol atma başarısı göstermişti.

https://www.mynet.com/lecce-nin-burak-yilmaz-ile-ilgilendigi-iddia-edildi-203257-myspor

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ