Advert

ÖZDEMİR'DEN SON DAKİKA AÇIKLAMASI

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Kulüpler Birliği ile yaptıkları toplantı sonrası yeni dönem ile ilgili açıklamalar yaptı.

ÖZDEMİR'DEN SON DAKİKA AÇIKLAMASI
Bu içerik 306 kez okundu.

TFF yönetimi ile Kulüpler Birliği Vakfı üyeleri federasyonun Riva'daki tesislerinde biraraya geldi. Toplantı sonrası TFF Başkanı Nihat Özdemir, yaptıkları görüşme ile ilgili bilgiler verdi.

Nihat Özdemir, "Türk futbolunun birçok sorunu var. Bu sorunları çözmek zorundayız. Kulüpler Birliği ile görüşlerimiz aynıdır. Tüm sorunları masaya yatırdık. Bunlarla ilgili çeşitli komisyonlar kurma kararı aldık. Bundan sonra da toplantılarımızı yaptıkça ne gibi kararlar aldık, kamuoyu ile paylaşacağız" dedi.

Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Fikret Orman ise, "TFF yönetimi hayırlı olsun. Sayın başkanın da belirttiği gibi yapılması gereken çok işler var. Bugün bir başlangıcını yaptık. Bundan sonra oluşturulacak komisyonlarla beraber, birçok konuya el atma konusunda mutabık kaldık" ifadesini kullandı.

İkili, yayıncı kuruluş beinsports ile de her konuda temasta olduklarını ifade ederek, Türk futbolunun marka değerinin artırılması için çalışmaların devam ettiğini aktardı.

https://www.fanatik.com.tr/nihat-ozdemirden-son-dakika-aciklamasi-2071405

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BEŞİKTAŞ'TA GÖKHAN GÖNÜL ŞOKU
BEŞİKTAŞ'TA GÖKHAN GÖNÜL ŞOKU
ALTIN AYAKKANI 6.KEZ MESSİ'NİN
ALTIN AYAKKANI 6.KEZ MESSİ'NİN