Advert

EĞİTİMDE PLANLI İLERLEME

Eğitim kenti Tuzla'da 2018/2019 Eğitim ve Öğretim Yılı Sene Sonu Resmi Okul/Kurum Müdürleri Toplantısı gerçekleştirildi.

EĞİTİMDE PLANLI İLERLEME
Bu içerik 1068 kez okundu.

2018/2019 Eğitim ve Öğretim Yılı Sene Sonu Resmi Okul/Kurum Müdürleri Toplantısı, bugün Ord. Prof. Dr. Cahit Arf İlkokulu ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Eğitim-öğretim yılının kapanışıyla beraber Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya ilçemizde bulunan tüm okulların müdürleri katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu ve şube müdürlerinin tam kadro katıldığı 2018/2019 Eğitim ve Öğretim Yılı Sene Sonu Resmi Okul/Kurum Müdürleri Toplantısı öncesi Ord. Prof. Dr. Cahit Arf İlkokulu'nda ilk olarak kokteyl verildi.

Kokteyl sonrası Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Alireisoğlu başta olmak üzere şube müdürleriyle konuşma yaptılar.

2018/2019 Eğitim ve Öğretim Yılının kapanışıyla beraber bugün yapılan toplantı sonrası gazetemize açıklamalarda bulunan Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu, "Bir eğitim-öğretim yılının daha sonuna geldik. Eğitimcilerimiz ve öğretmenlerimiz de tatile çıkıyorlar. Bizler de hemen bu kapanışın ardından yeni dönemin hazırlıklarını, plan ve projelerini yapmaya başladık. Bugünkü toplantı bu açıdan önemliydi. Yeni dönemde, özellikle okullarımızın boya ve badanası konusunda her zaman olduğu gibi bizden desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı'nın, okullarımıza yapacağı bu konudaki desteğini ilettim. Okullarımızın yeni dönemde hazırlanması konusunda tüm kurum müdürlerimiz ve eğitimcilerimizle yeni dönemin hazırlık aşamalarını konuştuk. Bizde durmak olmaz, hemen yeni sezon için çalışma yapmamız ve gelecek nesilleri yetiştirmek için kolları sıvamamız gerekir. Eğitim kenti Tuzla da bu konuda başarılı ilçelerden biridir. Kapattığımız 2018/2019 döneminde tatile çıkan tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum ve bize okullarımızla alakalı her zaman tüm imkanlarını sunan Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı'ya da teşekkürlerimi iletiyorum." dedi.

Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi olarak İstanbul'un eğitimde başarılı ilçesi Tuzla'nın başta İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Alireisoğlu olmak üzere şube müdürlerimize, okul müdürlerimize ve tüm öğretmenlerimize çalışmalarında başarılar diliyoruz.

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

CAN AHMET AYDIN

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ