Advert

TEŞEKKÜRLER TUZLASPOR A.Ş

TEŞEKKÜRLER TUZLASPOR A.Ş
Bu içerik 1273 kez okundu.
28.TEMMUZ.2018 tarihinde Başkan Fevzi İlhanlı tarafından Tuzlaspor A.Ş kulübü yönetiminde görev alarak Basın sözcülüğü görevini üstlendim.
Bir sene boyunca elimden geldiğince Tuzla'dan tek yönetici olarak ilçemizin takımına ve kulübümüze başarılı olması için fayda sağlayabilmek adına bir çok çalışmalar yaptım.
Geçen bu süre içerisinde sezon boyunca bana güvenerek bu görevi veren,her zaman tüm çalışmalarımda ve aldığım insiyatiflerde yanımda olarak desteğini eksik etmeyen başta Başkan Fevzİ İlhanlı'ya teşekkür ederim.
Beraber çalıştığımız Sportif direktörler Numan Polat,Turgut Karadağ,Hocalar Ercümend Coşkundere,Kasım Çıkla, Engin Şengül,Buğra Coşkundere,İsmail Şengün,Yunus Pekşen,Kulüp müdürü dostum kardeşim Selahattin Çevik,tüm kulüp personeline,beraber çalıştığımız yöneticilere ve futbol takımımızın tüm oyuncu kadrosuna,alt yapı hocalarımıza ayrıca teşekkür etmek isterim .
Görev yaptığım süreç içerisinde her zaman destek olan bana güç veren Tuzla Kaymakamımız Ali Akça,Tuzla Belediye Başkanımız Dr..Şadi Yazıcı,Tuzla İlçe Emniyet Müdürümüz Müslüm Kahraman ,Tuzla Belediyesi Özel Kalem Müdürü Hüseyin Kömekçi ve tüm Tuzla belediyesi birim müdürlerine,Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü personeline,Tuzla Gençlik spor Müdürü Tolga Demir,Bilal Kadayıfçıoğlu,Uğur Yiğit, Eski kaymakamımız şu an İzmir Karşıyaka Kaymakamı görevinde bulunan Ali Rıza Çalışır,Ahmet Çabuk, Bülent Akköse, Efendi Aras,Recep Karaot,Ali Kanıçok,Fevzi Erdal,Dursun Gedik,Yavuz Uzunyayla,Ahmet Yaman,Metin Çangır,Muammer Terzi,Eren Yılmaz,Murat Demir,Tevfik Şahin,dostlukları ile yanımda olan,takıma destek olmaları için kapılarını çaldığımda beni kırmayarak buradayız diyen Sponsorlarımızın tamamına,İHA, DHA,AA,Fanatik,Fotomaç,Habertürk,Maçkolik spor müdürlerine,spor servislerine,sosyal medyada spor haberlerini ulaştıran spor sayfalarına,benimle birlikte emek harcayan ,haberleri yetiştiren,resmi sayfaları düzenleyen, Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi ekibime ,ayrı ayrı teşekkür ederim.
En büyük teşekkürlerden biride Tuzla'nın Cefakar Taraftar grubu Nafiz Hacıalioğlu,Tamer Hacıalioğlu ve Mert Erkut ile Cefakar Tuzlalılarada ayrı bir sayfa açmak isterim.
 
Çok çalıştık çok mücadele ettik ama şampiyonluğa ne yazık ki uzanamadık ,play off da verdiğimiz mücadele sonrasında da veda ederek sezonu tamamladık.
Bugün itibari ile gecemizi gündüzümüze katarak,hiç bir menfaat beklemeden, severek hakkı ile yaptığıma inandığım Tuzlaspor A.Ş kulüp yöneticiliği ve Basın sözcülüğü görevimden hem kulübün 2019/2020 sezonunda ve yeni döneminde önünü açmak düşüncesi,hemde kendi işlerimin yoğunluğu dolayısı ile Başkan Fevzi İlhanlı'ya, istifamı ileterek ayrıldığımı belirtmek isterim.
Tuzlaspor A.Ş Kulübüne yeni sezonda Başarılar Dilerim.
Erkan Şensoy
Tekses Medya Tic.Ltd.Şti Tuzlapress Gazetesi
 
HABER.TUZLAPRESS GAZETESİ
tuzlaspor a.ş tuzla spor 2.lig iha dha fanatik tuzla belediyesi fevzi ilhanlı tff 2.lig tff
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ