Advert

PUBG OYNATMAYAN ABİSİNİ ÖLDÜRDÜ

Hindistan'da çıkan haberlere göre, 15 yaşındaki bir genç, PUBG oynamasına izin vermeyen ağabeyinin canına kıydı. Konuyla ilgili detaylara polis raporlarından ulaşıldı. 19 yaşındaki Mohammad Shaikh, PUBG oynayan kardeşinin oyunu bırakmasını istedi.

PUBG OYNATMAYAN ABİSİNİ ÖLDÜRDÜ
Bu içerik 141 kez okundu.

Olaylar Mohammad Shaikh'in kardeşine oyunu bırakmasını söylemesinin ardından başladı. İddiaya göre ağabeyinden aldığı uyarı üzerine sinirlenen genç bir anda ağabeyine saldırdı. Şiddetli saldırının ardından olay yerine intikal eden polis, Mohammad Shaikh'in cansız bedenini yerde buldu.

HİNDİSTAN'IN BAZI BÖLGELERİNDE YASAKLANDI

Küçük kardeşe olayın ardından cinayet davası açıldı. Hindistan'ın bazı bölgelerinde yasaklanana oyunun, birçok çocuğun zihinsel dengesini bozduğu iddia ediliyor.

 

Bu arada, bu yıl Dünya Sağlık Örgütü tarafından video oyun bağımlılığının bir hastalık olarak kabul edildiğini hatırlatalım.

Oyun bağımlılığı konusunda hatanın oyunlarda olmadığını bir kez daha söylemek gerekiyor. PUBG'nin yasak olmadığı birçok ülkede herhangi bir sorun olmadan oyunun oynandığının altını çizelim.

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HEDEFİMİZ AVRUPA KUPALARINA GİTMEK
HEDEFİMİZ AVRUPA KUPALARINA GİTMEK
BEŞİKTAŞ'TA SEÇİM HEYECANI
BEŞİKTAŞ'TA SEÇİM HEYECANI