Advert

İBB'DE BİR İSTİFA DAHA

Ekrem İmamoğlu'nun başkan seçilmesinin ardından İBB'deki istifa rüzgarı devam ediyor. İBB iştiraklerinden Metro A.Ş. Genel Müdürü Kasım Kutlu görevinden ayrıldığını açıkladı.

İBB'DE BİR İSTİFA DAHA
Bu içerik 469 kez okundu.

Ekrem İmamoğlu'nun İBB Başkanı olmasının ardından istifalar sürüyor. Son olarak İBB iştiraklerinden Metro A.Ş. Genel Müdürü Kasım Kutlu görevinden ayrıldığını açıkladı.

Son 4 yıldır İstanbul Metro A.Ş. Genel Müdürlüğü görevini yürüten Kasım Kutlu, yaptığı yazılı bir açıklamayla görevinden istifa ettiğini duyurdu.

 

BAŞKANLIK SİSTEMİNİN RUHUNA VURGU YAPTI

Kutlu veda mektubunda şu ifadelere yer verdi:

"Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve diğer belediye başkanlarına saygılarımı sunuyorum. Demokrasinin gelişimine olgunluğuna katkıda bulunmak için Başkanlık Sisteminin ruhuna uygun bir profesyonellikle görevimden ayrılıyorum."

Kasım Kutlu

GENEL SEKRETER VE YARDIMCILARI DA İSTİFA ETMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde İBB Genel Sekreteri Hayri Baraçlı ile yardımcıları Muzaffer Hacımustafaoğlu, Mevlüt Bulut, Süleyman Karalı, Nihat Macit, Çağatay Kalkancı, Eyyüp Karahan, Adil Karaismailoğlu ve 1. Hukuk Müşaviri Ali Karaaslan, istifa ettiklerini yazılı bir açıklamayla duyurmuştu.

HACIOĞLU DA İSTİFA ETMİŞTİ

İSPARK Marina Bakım ve Onarım Şefi olan Hüseyin Hacıoğlu da görevinden istifa ederek ayrılmıştı. Hacıoğlu'nun "Ekrem İmamoğlu'nu belediye başkanı kabul etmiyorum" açıklamaları sosyal medyada yankı uyandırmıştı.

https://www.sondakika.com/haber/haber-ekrem-imamoglu-sonrasi-ibb-de-bir-istifa-daha-12199760/

 

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TRABZONSPOR'UN NET BORCU AÇIKLANDI !
TRABZONSPOR'UN NET BORCU AÇIKLANDI !
MEVLÜT İÇİN BÜYÜK FIRSAT
MEVLÜT İÇİN BÜYÜK FIRSAT