Advert

O FOTOĞRAFIN HİKAYESİ YÜREK DAĞLIYOR...

Twitter'da beğeni rekoru kıran fotoğrafın hikayesi yürek dağlıyor!

O FOTOĞRAFIN HİKAYESİ YÜREK DAĞLIYOR...
Bu içerik 508 kez okundu.

ABD'nin Batı Virginia eyaletinde yaşayan Sahrah Elswick, Twitter'da paylaştığı fotoğrafla yürekleri dağladı. Sarah'ın düğün gününde paylaştığı karede; 71 yaşındaki dedesi, ölen eşinin anılarıyla dolu sandalyenin karşısına çömelip, sanki o ordaymışcasına yemek yiyordu. Bu tweet, yaklaşık 19 bin kişi tarafından paylaşıldı ve 177 binden fazla beğeniyle rekor kırdı...

1
 
ABD'nin Batı Virginia eyaleti'nde yaşayan Sahrah Elswick'in, düğününde çekilen bir fotoğraf karesi resmen tüm dünyanın kalbine dokundu..
 
2
Cennet uzak değilse biliyoruz ki buradasın!
Cennet uzak değilse biliyoruz ki buradasın!
Kır düğünü konseptinde güzel bir organizasyon yapıldı. Sahrah vefat eden büyükannesini de unutmadı, büyükannesinin en sevdiği koltuğunu düğün alanına çıkarıp fotoğraflar ve ona ait birkaç eşyayla süsledi. Bir de üzerine not düşüldü: Eğer cennet çok uzak değilse biliyoruz ki sen buradasın!
3
Büyükbabasının bu hareketi yürek burktu
Büyükbabasının bu hareketi yürek burktu
İşte düğüne damga vuran, herkesi derinden etkileyen şey de tam bu an yaşandı. Sahrah'ın 71 yaşındaki büyükbabası düğün yemeğini alıp, soluğu 2017 yılında hayatını kaybeden eşinin fotoğraflarıyla süslenen sandalyede aldı.
4
Çaresizce samana çömelip karşısına oturdu..
Çaresizce samana çömelip karşısına oturdu..
Büyükbabası not ve fotoğraflarla süslenmiş sandalyenin önündeki samanın üzerine çömeldi ve sırtını davetlilere vererek yemeğini yedi. Sahrah Elswick, dedesinin yürek burkan fotoğrafını "Dedem bugün düğünümde yemeğini ölen büyük annem ile beraber yiyor.'' notu ile paylaştı.
5
 
Sahrah Elswick, bu fotoğrafı aşkın ölmediğini göstermek için paylaştı. Yüreklere dokunan bu tweet, yaklaşık 19 bin kişi tarafından paylaşıldı ve 177 binden fazla beğeni aldı.. 
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ