Advert

GAZİLERİMİZE VEFA

Tuzla protokolü Milli Birlik ve Beraberlik günü öncesi Tuzla'daki gazilerimizi ziyaret etti

GAZİLERİMİZE VEFA
Bu içerik 982 kez okundu.

 

15 Temmuz Demokrasi Milli Birlik Günü dolayısıyla Tuzla protokolü, Tuzla Kaymakamı Ali Akça önderliğinde bugün gazilerimize ziyarette bulundu.

Tuzla Kaymakamımız Ali Akça, Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Garnizon Komutanımız Tuğamiral Yalçın Payal ve Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Alireisoğlu Tuzla'da bulunan kahraman gazilerimizi evlerinde ziyaret ettiler.

15 Temmuz hain darbe girişimi gecesi kahramanca mücadele vererek Gazi rütbesi alan Osman Nuri Esen ve Ferhat Yücel'i evlerinde ziyaret ederek aileleriyle beraber misafir oldular.

Tuzla Kaymakamımız Ali Akça, gazilerimize yapılan ziyaret sonrası yaptığı açıklamada ''15 Temmuz hain darbe gecesi gazilerimizin onurlu mücadelesini kendi ağızlarından dinlerken o anı tekrar yaşadıklarına şahit oldum. Bu asil millete ve bu asil milletin evlatlarına ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu vesile ile 15 Temmuz gecesi devleti ve bayrağı uğruna hayatını kaybeden şehitlerimize Allahtan  rahmet diliyor, şehit ailelerimize ve gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum.'' ifadelerini kullandı.

Tuzla protokolü Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bekası için mücadele eden ve şehitlik mertebesine ulaşan şehitlerimizi de, pazartesi günü sabah 09.30'da mezarlıklarında ziyaret ederek Kur'an-ı Kerim okutacaklar.

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

Gülsüm BAYRAK

tuzla kaymakamlığı tuzla belediye başkanlığı tuzla ilçe milli eğitim müdürlüğü tuzla deniz harp okulu tuzla piyade okulu tuzla garnizon komutanlığı tuzla 15 temmuz
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ