Advert

BAHÇELİDEN ÖNEMLİ AÇIKLAMAKAR

MHP lideri Devlet Bahçeli, yenilenen İstanbul seçimi nedeniyle ertelediği teşekkür turlarına seçim çalışmaları için de ilk durak olarak belirlediği sembol önemdeki Söğüt’ten başladı. Devlet Bahçeli, buradaki mitinginde gündeme dair açıklamalarda bulundu..

BAHÇELİDEN ÖNEMLİ AÇIKLAMAKAR
Bu içerik 531 kez okundu.

31 Mart seçimlerinde 1 büyükşehir, 10 il, 133 ilçe ve 89 belde olmak üzere toplam 233 belediye kazanan MHP lideri , yeni kazandığı belediyelere teşekkür turlarına Söğüt'ten başladı. Burada toplanan vatandaşlara konuşan Devlet Bahçeli, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni yıpratma taktikleri beyhudedir." dedi..

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları:.

"Biz bu vatana kara sevda ile bağlıyız. Ertuğrul Gazi'nin sözü, Osman Gazi'nin özü bizim özümüzdür, bizim sözümüzdür.

Biz MHP'yiz. Kaynağını Türk İslam ülküsünde bulmuş Türk milliyetçileriyiz. Söğüt'le birlikte daha güçlüyüz. 31 Mart'ta Cumhur İttifakı'na oy veren Söğütlü kardeşlerime bu vesile ile teşekkür ediyorum.

Söğüt ehline emanet edilmiştir. Çok çalışacağız ve Söğüt'e verdiğimiz sözleri tutacağız. Şunu bilin ki Söğüt'ün yüzünü kara çıkarmayacağız, Cumhur İttifakı'nın başarısı için mücadele edeceğiz.

233 belediye partimize milletimizin kararı ile MHP'ye geçmiş, müfteriler hayal kırıklığına uğramışlardır, karamsarlık ve kötümserlik aşılayanlar şaşkına dönmüşlerdir. Cumhur İttifakı ülke genelinde müstesna bir başarı elde etmiştir."

https://www.ahaber.com.tr/gundem/2019/07/13/son-dakika-devlet-bahceliden-onemli-aciklamalar

 

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ