Advert

KUZEY IRAK'A HAVA HAREKATI

Haberler Gündem Haberleri Son dakika: Kuzey Irak'a hava harekatı! Metina'da 3 terörist etkisiz hale getirildi Son dakika: Kuzey Irak'a hava harekatı! Metina'da 3 terörist etkisiz hale getirildi GÜNDEM Giriş Tarihi: 20.07.2019 09:45 Güncelleme Tarihi: 20.07.2019 09:46 KUZEY IRAK'A HAVA HAREKATI! Son dakika: Irak kuzeyi Metina bölgesine düzenlenen hava harekâtıyla PKK bölücü terör örgütüne ait silah mevzii, barınak ve sığınak olarak kullanılan hedefler vuruldu, 3 terörist daha etkisiz hale getirildi. .

KUZEY IRAK'A HAVA HAREKATI
Bu içerik 493 kez okundu.

Pençe Harekâtı ile koordineli olarak,  kuzeyi  bölgesine düzenlenen hava harekâtıyla  bölücü terör örgütüne ait silah mevzii, barınak ve sığınak olarak kullanılan hedefler vuruldu, 3 terörist daha etkisiz hale getirildi..

 

METİNA BÖLGESİ DÜN DE VURULDU

Milli Savunma Bakanlığı dün yaptığı açıklama da yine Pençe Harekâtı ile koordineli olarak, Metina bölgesine hava harekatı düzenlediğini belirtmişti. Hava harekâtıyla PKK bölücü terör örgütüne ait silah mevzii, barınak ve sığınak olarak kullanılan hedefler vurulduğu ve 2 terörist daha etkisiz hale getirildiği açıklanmıştı.

 

 

https://www.ahaber.com.tr/gundem/2019/07/20/son-dakika-kuzey-iraka-hava-harekati-metinada-3-terorist-etkisiz-hale-getirildi

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GALATASARAY ÇEYREK FİNALDE
GALATASARAY ÇEYREK FİNALDE
Beşiktaş 1 - Sivasspor 2
Beşiktaş 1 - Sivasspor 2