Advert

SUNUCULUĞU BIRAKIP İTFAİYECİ OLDU

BBC Televizyonu sunucularından Beccy Barr, BBC'deki işini bıraktı ve babası gibi, Lanchashire İtfaiyesi'nde görev yapmaya karar verdi.

SUNUCULUĞU BIRAKIP İTFAİYECİ OLDU
Bu içerik 281 kez okundu.

BBC Televizyonu sunucularından Beccy Barr, BBC'deki işini bıraktı ve babasının izinden gidip, Lanchashire İtfaiyesi'nde görev yapmaya karar verdi.

20 YILLIK MESLEĞİNİ BIRAKTI

Lancester kentinde yaşayan 41 yaşındaki gazeteci, 20 yıllık gazetecilik kariyerinin ardından Eylül'de itfaiyecilik yapmaya başlayacak. Beccy Barr'ın babası Roy Barr da, 20 yıl boyunca aynı yerde itfaiyecilik yapmıştı. Barr, yeni kariyerinin kendisini hem heyecanlandırdığını hem de korkuttuğunu söyledi. Barr "Gazeteciliği hala seviyorum ama yaklaşık 20 yıl oldu ve bir değişiklik yapmaya hazırım" dedi.

 

 

ÜNLÜ KANALDA ÇALIŞMIŞTI

20'li yaşlarının başlarında gazetecilik yapmaya başlayan Barr, daha önce Bloomberg ve CNBC'de çalışmıştı. Barr "İnsanların size hikayelerini anlatması için güven duyması büyük bir ayrıcalık, en çok özleyeceğim şey de bu" dedi. Ancak Barr artık farklı bir kariyer edinme "en başından yeni bir meslek öğrenme" zamanının geldiğini vurguladı.

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2020 'SPOR YILI' OLACAK
2020 'SPOR YILI' OLACAK
İŞTE DEVLER LİGİ'NDE TUR ATLAYAN TAKIMLAR !
İŞTE DEVLER LİGİ'NDE TUR ATLAYAN TAKIMLAR !