Advert

İŞTE HEDEFLENEN RAKAM !

Fenerbahçe Olağan Yüksek Divan Kurulu Toplantısı'nda Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreter Sevil Zeynep Becan, faaliyet raporunu açıkladı. Becan yaptığı açıklamada, 2020 yılının nisan ayına kadar devam edecek kampanyada hedeflerinin 200 milyon TL olduğunu belirtti.

İŞTE HEDEFLENEN RAKAM !
Bu içerik 683 kez okundu.

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreter Sevil Zeynep Becan, 'Fener Ol' hakkında, "Kampanyamızın ilk yılı nisan 2020'ye kadar devam edecekken bu tarihe kadar 200 milyon TL'ye ulaşacağımızı ön görüyoruz. Ağustos ayından itibaren kampanyamız, çeşitli aktivitelerle devam edecektir" açıklamasını yaptı.

 

 

FENER OL'DA HEDEF 200 MİLYON TL

Fener Ol kampanyasına değinen Becan, "Gelecek ve umuttan bahsediyorsak ilk olarak FENER OL'a değinmemiz lazım. Mali bağımsızlığımız için attığımız adımlardan olan kampanyamız 6 ay bile olmadan ulaştığımız sonuçlarda camiamızın ne kadar güçlü olduğunu gösterdi. Kampanyamızın ilk yılı nisan 2020'ye kadar devam edecekken sonunda 200 milyon TL'ye ulaşacağımızı ön görüyoruz. Ağustos ayından itibaren kampanyamız çeşitli aktivitelerle devam edecektir. En büyük gücümüz taraftarımız" dedi.

"32 BİNDEN FAZLA KOMBİNE, 25 BİN FORMA SATIŞI"

"Geçen sene koltuk boş koltuk bırakmayan, deplasmanda yalnız bırakmayan camiamızın değerleri taraftarlarımız bizim son sezonda olduğu gibi bu sezonda da en büyük destekçilerimiz olacaklar. 12 Temmuz'da sezonumuzun kombine satışlarına başladık. Tüm taraftarlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. 32 bin üzeri kombine satışı yaptık ve bu her geçen gün artmaktadır. Forma lansmanımızı Dereağzı'nda gerçekleştirdik. Forma satışlarımızda ilk bir haftada 25 bine ulaştı. Bu da geçtiğimiz 10 yılın satışlardan en çok ulaşılan rakam" şeklinde konuştu.

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ