Advert

FENERBAHÇE'DEN FLAŞ AÇIKLAMA!

CAS, Trabzonspor'un 2010-11 sezonu için yaptığı başvuruyu, "Trabzonspor'un şampiyon ilan edilmesinin izin verilmesine dair hiçbir yasal hüküm bulunmuyor" diyerek reddetmişti. Bu karar sonrası Fenerbahçe, ""Bu sonuçla Fenerbahçemizin alın teri ile kazandığı 2010-2011 sezonu şampiyonluğu 'bir kez daha' tescillenmiş" açıklamasını yaptı.

FENERBAHÇE'DEN FLAŞ AÇIKLAMA!
Bu içerik 396 kez okundu.

Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi CAS, Trabzon spor'un 2010-11 sezonu için yaptığı başvuruyu reddetmişti. Karar sonrasında Fenerbahçe Kulübü, resmi siteden açıklama yayınladı.

Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'nin (CAS), Trabzonspor Kulübü'nün 2010-2011 sezonuna ilişkin yaptığı başvuruyu reddetmesinin ardından Fenerbahçe, karar hakkında açıklama yaptı.

İşte Fenerbahçe'nin yaptığı açıklama;

"Trabzonspor Kulübü'nün 2010-2011 sezonuna ilişkin iddialarda bulunarak TFF, FIFA ve Kulübümüz aleyhine CAS nezdinde açmış olduğu dava, CAS tarafından reddedilmiştir. Bu sonuçla Fenerbahçemizin alın teri ile kazandığı 2010-2011 sezonu şampiyonluğu 'bir kez daha' tescillenmiştir. Tüm camiamızın ve spor kamuoyunun bilgisine sunarız" ifadeleri kullanıldı.

CAS'TAN TRABZONSPOR'A OLUMSUZ YANIT

CAS, Trabzonspor'un 2010-11 sezonu ile ilgili yaptığı itirazı reddetti. CAS; "Trabzonspor'un şampiyon ilan edilmesinin izin verilmesine dair hiçbir yasal hüküm bulunmuyor" ifadelerini kullandı.

https://www.sondakika.com/haber/haber-cas-in-trabzonspor-karari-sonrasi-fenerbahce-den-12288848/

 

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UEFA'DAN HALİS ÖZKAHYA'YA GÖREV
UEFA'DAN HALİS ÖZKAHYA'YA GÖREV
VEDAT MURİÇ BOMBASI ! İŞTE SON RAKAM
VEDAT MURİÇ BOMBASI ! İŞTE SON RAKAM