Advert

EREN YILMAZ ŞİFA'DA

Tuzla Şifaspor Tuzla'nın başarılı hocası Eren Yılmaz ile el sıkıştı.

EREN YILMAZ ŞİFA'DA
Bu içerik 1948 kez okundu.

18 Ağustos'ta kongreye giderek yeni yönetimi ile hedefini 3.Lig olarak belirleyen, Tuzla Şifaspor Tuzla'nın tanıdığı başarılı Hoca Eren Yılmaz ile anlaştı.

2019/2020 sezonundan başlayarak 1.Amatör'de mücadele edecek olan Tuzla Şifaspor hedefini önce Süper Amatör,Spor Toto Bal Ligi ve 3. Lig olarak koyarak takımın başına tam yetki ile Eren Yılmaz'ı getirdi.

Antrenörlük kariyerine Fenerbahçe okulları ile başlayan Yılmaz, Trabzonspor Futbol okulları Genel koordinatörlüğü görevinden sonra Atalar A Takımı ve alt yapısında görev yaptı.

Eren Yılmaz 2010/2014 yıllarında Tuzlaspor Alt yapısında görev aldıktan sonra 2014/2016 yıllarında profesyonel takım alt yapı sorumlusu olarak çalıştı.

Galatasaray spor kulübünde Fatih Terim'in yardımcısı Ümit Davala'nın yardımcı hocası olarak Tuzlaspor'da görev yapan Yılmaz, Ziraat Türkiye kupasında gruplardan lider olarak çıkan ve Galatasaray'ı yenen takımın teknik ekibinde  görev yaptı.

3.Lig ekibi Şile Yıldızspor'un yapılanmasında da önemli rol üstlenen Eren Hoca burada da Köksal Terzi ile beraber çalıştı.

Tuzla İlçesinin ve Tuzlalıların takımı Tuzla Şifaspor'un hedefini ve yeni yönetiminin teklifine ''Tuzla benim için ayrıdır'' diyerek ,kabul eden Eren Yılmaz transfer çalışmalarınada hemen başlayarak kolları sıvadı.

Tuzla Şifaspor'un yeni yapılanmasında ve hedefinde önemli bir görevi üstlenen Eren Hoca'ya Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi olarak başarılar diliyoruz.

HABER  TUZLAPRESS GAZETESİ 

 

tuzlaşifaspor eren yılmaz tuzla şifa mahallesi tff 1.amatör mehmet uşen tuzla belediyesi
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ