Advert

HEDEF BÜYÜK

Tuzla Şifaspor Profesyonel Lig yolunda hedefine çalışmalarına devam ederken ,bugün bir büyük yeteneği bünyesine katarak Futbol dünyasında adından bahsettirdi.

HEDEF BÜYÜK
Bu içerik 1469 kez okundu.

Büyük bir proje ile yönetimini oluşturarak hedefini profesyonel lig olarak koyan ilçemizin 1. amatör kümede mücadele edecek olan takımı Tuzla Şifaspor büyük hedefi için Başkan Mehmet Uşen ve yönetimi ile çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Tuzla'nın tanıdığı isim Ümit Davala'nın yardımcı antrenörlüğü görevini yapan Tuzlaspor alt yapısında bir çok oyuncu yetiştiren Eren Yılmaz'ı teknik direktörlük görevine getiren Tuzla Şifaspor yardımcı antrenöre de Tuzla Spor alt yapısının değerli hocası Ümit Sümer'i getirmişti.

 

 

Tuzla ilçesinin takımı Tuzla Şifaspor tüm Tuzla ile bütünleşerek hedefi olan 3. lig için teknik direktör Eren Yılmaz'ın listesi ile transferlerini yapıyor.

 

 

Türk futbolunun önemli isimlerinden kariyeri, yeteneği ve tecrübesiyle gol denince akla gelen isim İlkay Demir kulübün projesinde 'ben de varım' diyerek 3.lig bal ve süper amatör liglerinin kenara bırakarak Tuzla Şifaspor'u tercih etti.

 

 

Yılmaz Vural, Ünal Karaman, Mesut Bakkal, Güvenç Kurtar ve Ümit Davala gibi Türk futbolunun önemli hocalarıyla beraber çalışan Sakarya Spor, Denizli Spor, Giresun Spor, Yozgat Spor, Fethiye Spor, Tokat Spor, Çankırı Spor, Çorlu Spor, 1461 Trabzon ve Tavşanlı Linyit Spor gibi Süper lig 1, 2 ve 3. liglerde oynayan, geçen sene Kıbrıs'ta Esentepe spor takımıyla gol krallığı yaşayan önemli santraforlardan golcü İlkay Demir artık Tuzla'da ve Tuzla Şifaspor'un hedefinde önemli bir yer alacak.

 

  

 

 

Tuzla Şifaspor bu transferler dışında Ülker Ergün, İbrahim Yallıkurt, Mustafa Kazmacı, Muhammet Nuri Özçelik, Samet Kaya, Toprak Lüleci, Oğuzhan Latif, Yıldıray Yıldırım ve Dursun Muhammet Çelik ,Mehmet Şen gibi karakterleri, kaliteleri ve yetenekleri ile tanınan üst lig oyuncunlarını da kadrosuna katarak çalışmalarına devam ediyor.

 

 

 

Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi olarak ilçemizin takımı Tuzla Şifaspor'a başarılar diliyoruz.

TUZLAPRESS GAZETESİ

Gülsüm BAYRAK

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UEFA'DAN HALİS ÖZKAHYA'YA GÖREV
UEFA'DAN HALİS ÖZKAHYA'YA GÖREV
VEDAT MURİÇ BOMBASI ! İŞTE SON RAKAM
VEDAT MURİÇ BOMBASI ! İŞTE SON RAKAM