Advert

YOUTUBER'A EN AĞIR DARBE

Liverpool-Chelsea maçının 14'üncü dakikasında sahaya atlayan YouTuber Ali Abdülselam Yılmaz'ın gözaltına alındıktan sonra Instagram hesabı kapatıldı.

YOUTUBER'A EN AĞIR DARBE
Bu içerik 616 kez okundu.

Liverpool - Chelsea maçının 14'üncü dakikasında sahaya giren Youtuber Ali Abdüsselam Yılmaz ve tribünde onun fotoğraflarını çeken 4 arkadaşı gözaltına alındı. Geceyi karakolda geçiren YouTuberın Instagram hesabı da kapatıldı.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİLER

Maçın başladığı ilk dakikalarda güvenlik görevlilerini aşarak üzerinde küfürlü bir mesaj yazan tişörtüyle sahaya giren fenomen, güvenliklerin müdahalesiyle sahadan çıkarıldı. Yılmaz ve onu sahada görüntüleyen 4 arkadaşı ise gözaltına alındı. Geceyi karakolda geçiren fenomen ve arkadaşları emniyetteki işlemlerin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.

 

 

HESABI KAPATILDI

Sahada emniyet görevlilerinin çıkardığı fenomen geceyi karakolda geçirdi. Instagram'da 1 milyona yakın takipçisi bulunan fenomenin, Instagram hesabı da kapatıldı.

SANİYE 20 TAKİPÇİ KAYBEDİYOR

Dün Youtube'de 4 milyon 583 bin 41 abonesi bulunurken sabah saatlerinde abone sayısı 4 milyon 525 bin 264'e düştü. Bir gecede 57 bin 777 abone kaybeden ve kaybetmeye devam eden fenomen saniyede 20 takipçi kaybetmeye devam ediyor.

İLK İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Beşiktaş Polis Merkezi'nde ifade veren YouTuber ise ilk ifadesinde şunları söyledi: Heyecanlandım maçın 14. dakikasında sahaya atladım. Orta sahaya koştum ve gol sevinci hareketi yaptım. Sonra kuzey tribüne doğru koşarken özel güvenlik görevlileri yakaladı. Arkadaşlarım çekim yapmış ondan haberim yok."

https://www.sondakika.com/haber/haber-mac-oynanirken-sahaya-atlayan-fenomen-ali-12330776/

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ