Advert

BOĞAZIN LEZZETİ TUZLA'DA

BOĞAZIN LEZZETİ TUZLA'DA
Bu içerik 2016 kez okundu.

İlçemiz Tuzla'ya yeni bir Balık Restaurant'ı daha açıldı.

Rumelihisarı'nda bulunan Boğazın incisi ilçenin ünlü Balık Restaurant'ı İskele Balık Tuzla sahile açtığı restaurant ile artık Tuzlalılara da hizmet edecek.

Tuzla İskele Balık'ın sahibi Yılmaz Pekgöz Tuzla Sahilde Tuzla Balıkçısının diğer köşesine açılan  ana cadde üzerinde bulunan işletme için ''Yıllardır yemek sektöründe hizmet veriyoruz, Tuzla İstanbul'un özel ilçelerinden birisi, burayı seviyorum, Tuzla İskele Balık'ı Tuzla'da açmaya karar verdiğimde her zaman ilk prensibi kalite olan firmamızın tüm iç tasarımı ile beraber şık olmasına özen gösterdik, belki dışardan bakıldığında burası pahalı bir yer diyebilir halkımız, lakin tam tersine İstanbul'da en uygun fiyatlar ile en iyi Balık ürünlerini burada yiyebilirler, biz herkesin gelebileceği Tuzla'ya özel bir işletme açtık '' dedi.

Denize konumu ile göz kamaştıran 1. sınıf kaliteyi içeri girdiğinizde hissettiğiniz işletmede özel olarak toplantı yemekleri için özel bölüm yapılmış, ayrıca rahat bir ortamda oturma düzeni yapılarak şık koltuklar ile düzenlenen şömine önünde ayrı bir tarz yaratmış.

İşletmenin en önemli bölümü de açık kapalı alan dışında Balık ürünlerinin teşhir edildiği dolap göze batıyor, Boğazın lezzetini Tuzla'ya taşıyan işletme yemekleri ve mezeleri ile fark yaşatacağını hissettiriyor.

Tuzla İskele Balık'a Tuzlamıza hoşgeldin diyor, böyle büyük bir yatırımı ilçemize getiren Yılmaz Pekgöz ve İskele Balık ailesine Teşekkür ediyoruz
.

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

 

tuzla tuzla iskele balık yılmaz peksöz hisar iskele balık
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ