Advert

TUZLA ŞİFA'DA ÖZDEMİR DÖNEMİ

TUZLA ŞİFA'DA ÖZDEMİR DÖNEMİ
Bu içerik 2052 kez okundu.

Tuzla Şifaspor'da transfer çalışmaları, Taraklı kampında oynanacak hazırlık karşılaşmaları ve lig hazırlığı yapılırken akşam saatlerinde yönetim kurulu olağanüstü toplandı.

Tuzla Şifaspor Başkanı Mehmet Uşen'in İstanbul dışında şirketinin iş alması ve İstanbul'da belirli aralıklarla olabileceği durumu göz önüne alınarak, Başkan Uşen'in kendi isteği ile takıma yeterli zamanı ayıramayacak olması ve bundan dolayıda yönetim kuruluna yeterli katkıyı sağlayamayacağını bildirmesi üzerine, Başkanlık görevinin yönetimde bulunan kişilerden seçilerek, başarıya odaklanmış ve projesiyle hedefini profesyonel lig koyan kulübe bir başkan seçilmesi istendi.

Tuzla Şifaspor'da toplanan yönetim kurulu, yapılan istişare ve oylamanın arkasından, Başkan Mehmet Uşen ve tüm yönetim kurulunun tamamının oyu ile Başkanlık görevine yönetim kurulunda bulunan yönetici Hamit Özdemir'i getirdi.

1960 yılından beri Tuzla'da yaşayan Tuzla'nın köklü ailelerinden Özdemir ailesinin oğlu olan ve ticaretle uğraşan, evli, 2 çocuk babası Hamit Özdemir, Ocak ayında yapılacak genel kurula kadar Tuzla Şifaspor kulübünün Başkanlığını yürütecek.

Başkan Mehmet Uşen, tüm eski başkanlar için oluşturulan istişare kuruluna getirilirken yaptığı açıklamada, ''Büyük bir şevk ve heyecanla bir yola çıktık, büyük bir hedef ortaya koyduk, bu hedefi gerçekleştirmek içinde hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak profesyonel hocaları ve kariyerleri ortada, kaliteli oyuncuları transfer ettik. Ticaret hayatının içinde olmaktan dolayı iş yükümün fazlalaşması, İstanbul dışında iş almam ve orada bulunacağımdan dolayı arkadaşlarımdan müsaade istedim. Onların yoğun tempo ve çalışmalarına ayak uyduramayacak olmak, yeterli zamanı ve verimi veremeyeceğimi düşünerek kongreye kadar arkadaşlarımızdan ricada bulundum.Hepsi sağ olsunlar bu konuda bana anlayış gösterdiler ve Hamit Özdemir kardeşimizi bu görevi en iyi şekilde yapacağına olan inanacımızla, Başkanımız olarak görmekten mutluluk duyacağım.Tabi ki her zaman olduğu gibi maddi, manevi Başkan ve yönetimin yanında olacağım. İnşallah koyduğumuz hedefe Ocak ayında ilk şampiyonluğumuzu yaşayarak ilk adımı da atacağımızdan şüphem yoktur.Herkese teşekkür eder, saygılarımı sunarım.'' dedi. 

Tuzla Şifaspor'un yeni Başkanı Hamit Özdemir, ''Başkanımızın özel durumundan dolayı yönetim kurulunun beni göreve layık görmesinden dolayı ilk başta  herkese teşekkür ederim. Ortaya konulan proje için burada maddi manevi arkadaşlarımızın yanında olmak için yönetimde yer almıştım. Bugün gösterilen teveccüh ile Mehmet Başkandan aldığım koltuğu en iyi şekilde temsil ederek, Başkan yardımcılarımız, yönetimimiz, teknik heyetimiz ve futbolcularımızla başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Bu proje 3.lige uzanma projesidir.Adım adım gideceğiz.Tüm Tuzla bir olacağız'' dedi.

Özdemir sözlerini, ''Sadece Şifa Mahallesi değil, 17 Mahalle bir olacağız.Tuzla Şifaspor tüm Tuzla'nın takımıdır. Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı'nın önderliğinde ve şuanki meclis üyemiz Ahmet Çabuk'un Başkanlığı ve yönetimiyle 2. Amatör kümeden destan yazarak TFF 2.lige çıkan Tuzlaspor efsanesini bir kez daha tüm Tuzla beraber olarak herkesin desteğiyle başaracağımza inanıyorum.Bu vesile ile başta her zaman tecrübelerinden faydalanacağım Mehmet abim ve tüm yönetim kuruluna teşekkür ederim.bu takıma maddi manevi destek olan herkestende Allah Razı olsun '' diyerek bitirdi.

Tuzla Şifaspor, Taraklı'da yarın saat 17,45'te Taraklıspor'la hazırlık karşılaşması oynayacak.Cuma günü İstanbul'a dönecek olan takım 2 günlük iznin ardından çalışmalarına başlayacak ve lig başlayana kadarda 4 hazırlık karşılaşması oynayacak.

Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi olarak, Tuzla Şifaspor'un başkanlık görevine getirilen Hamit Özdemir ve yönetimine başarı dileklerimizi iletiriz.

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

Gülsüm BAYRAK

 

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ