Advert

YENİ EĞİTM ÖĞRETİM YILINA HAZIRLADILAR !

Van Özalp ilçesine bağlı Oymakalı İlkokulu’ndaki idareci ve öğretmenler, tadilat çalışması yaparak okullarını yeni eğitim yılına hazır hale getirdi.

YENİ EĞİTM ÖĞRETİM YILINA HAZIRLADILAR !
Bu içerik 1245 kez okundu.

Oymakalı İlkokulu’nda görev yapan 21 öğretmen, öğrencilerin daha iyi ortamda eğitim görebilmesi için okulu boyadı, sıra ve pencereleri temizledi. Fedakar öğretmenler derslikleri ve koridorları da yıkayarak okulu, yeni eğitim ve öğretime hazırladı. Okul Müdürü Ferhat İnan, yaptığı açıklamada, öğretmenlerin okulun tüm ihtiyaçlarıyla yakından ilgilendiğini söyledi. Öğretmenlerin okulun tadilatı için seferber olduğunu anlatan İnan, “Okulumuzun tadilat ihtiyacı vardı. Bu nedenle boya, temizlik yaptık, sıralarımızı zımparayla temizledik. Okulumuz yeni eğitim ve öğretim dönemine hazır” dedi.

ÖĞRETMENLİK GÖNÜLDEN YAPILAN, FEDAKARLIK İSTEYEN BİR MESLEK

İngilizce Öğretmeni Kübra Küçüker de öğrencilere temiz ve güzel bir ortamda hizmet etmek istediklerini belirterek, “Öğretmenlik gönülden yapılan, fedakarlık isteyen bir meslek. Öğrencilerimizin kalplerine dokunursak daha iyi eğitim verebileceğimizi düşünüyorum. Öğretmenlik sadece sınıfa girip, tahtada bir şeyler anlatmak değil. Öğrenciler için fedakarlık yapmak gerekir” ifadelerini kullandı.

https://www.milligazete.com.tr/haber/3037412/fedakar-ogretmenler-okulu-yeni-egitim-yilina-hazirladi

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ