Advert

YENİ DÖNEMİN İLK ZİLİ ÇALDI.

YENİ DÖNEMİN İLK ZİLİ ÇALDI.
Bu içerik 945 kez okundu.

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı bugün itibari ile start verdi.Tüm ülkede olduğu gibi, ilçemiz Tuzla'da da bugün okullarımızda öğrencilerimiz öğretmenleriyle buluşarak yeni öğretim yılına başladılar.

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının ilk zili ilçemizdeki okullarda çalarken bir başka heyecanda Aydınlı Dede Korkut Ortaokulu'nda yaşandı.

Tuzla Kaymakamı Ali Akça, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu, Tuzla İlçe Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman,Tuğamiral Erhan Aydın, Tuzla İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Hacı Osman Yırtıcı ve Birkan Onat'ın katılımı ile Aydınlı Dede Korkut Ortaokulu Spor Komplekslerinde açılış gerçekleşti.

Kaymakam Akça, Başkan Yazıcı, Emniyet Müdürü Kahraman,Komutan Aydın ve Şube Müdürleri ilk ders ziliyle beraber öğrencilerle sınıflarına girerek onların yanında oldular.

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının açılışında Tuzla Kaymakamı Ali Akça, 'Yeni öğretim yılının ülkemize ve ilçemize hayırlı olmasını diler, çocuklarımızın daha güvenli ve huzurlu bir ortamda eğitim ve öğretim görebilmelerini sağlayacak müdürlerimize, öğretmenlerimize başarılar diler, çocuklarımızın gözlerinden öperim.' ifadelerini kullandı.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, 'Yeni öğretim yılının tüm öğrencileirmize, öğretmenlerimize ve velilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. ' dedi.

Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu,''Yeni Eğitim-Öğretim yılına tekrar huzurlu, sağlıklı, okullarımızı bakımlı halde açabildiğimiz ve sizlerle buluştuğumuz için mutluyum, 56 bin öğrenci ile Tuzla'da eğitime başladık.Sizler bu büyük resmin parçalarındansınız.Öğretmenlerimize,velilerimize ve geleceğimiz olan çocuklarımıza, güzel başarı ve mutluluk dolu bir eğitim öğretim yılı diliyorum ''dedi.

Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi olarak 2019/2020 Eğitim Öğretim yılının ilçemize hayırlı olmasını diliyor,tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

 

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FENERBAHÇE, COMOLLİ'NİN İSTİFA ETTİĞİNİ DUYURDU !
FENERBAHÇE, COMOLLİ'NİN İSTİFA ETTİĞİNİ DUYURDU !
OFSAYT KURALINDA YENİ DÖNEM
OFSAYT KURALINDA YENİ DÖNEM