Advert

BİR KADININ YARDIM ÇIĞLIĞI !

Eski eşinin yüzünde şişe parçalaması sonucu tanınmayacak hale gelen Beste Sözlü yardım istedi. Sözlü "Bu adam beni öldürmeden rahatlamayacak. Kurtarın beni." dedi.

BİR KADININ YARDIM ÇIĞLIĞI !
Bu içerik 548 kez okundu.

İzmir Çeşme'de 22 yaşındaki Beste Sözlü eski eşinin yüzünde şişe parçalaması sonucu tanınmayacak hale gelen talihsiz kadın yardım istedi.

Cani eski eş, genç kadının yüzünü şişeyle parçalaması sonrası çıkan haberler üzerine çılgına döndü. A.Ç.'nin telefonlarına cevap vermeyen eski eşini, arkadaşının cep telefonundan arayarak tehditler savurduğu, 'Sen göreceksin' dediği ortaya çıktı.

 

 

 

"KURTARIN BENİ"

Eski eşinin yüzünü şişeyle vurarak tanınmaz hale getirdiği Sözlü, kimliğinin ve yüzünün değiştirilerek bilinmeyen bir kentte devletin koruması altında yaşamak istediğini söyledi. Bir çocuk annesi kadın, "Bu adam beni öldürmeden rahatlamayacak. Kurtarın beni" diye dert yandı.

"KİMLİĞİMİ DEĞİŞTİRİP BAŞKA BİR KENTTE YAŞAMAK İSTİYORUM"

Çeşme'de bir çocuk annesi Beste Sözlü, şiddetli geçimsizlik nedeniyle 2.5 yıl önce boşandığı eski eşi A.Ç'den şiddet görmeye devam etti. Son tartışmalarında yüzünden aldığı şişe darbeleriyle ağır yaralanan kadın, Atatürk Eğitim Hastanesi Plastik Cerrahi Servisi'nde tedavi gördükten sonra taburcu oldu. Ancak Sözlü, eşinin tehdit telefonlarından kurtulamadı. Kendisine bir arkadaşının telefonundan ulaşan AÇ'nin tehdit dolu sözlerine maruz kalan Beste Sözlü, kabus dolu günler yaşadığını belirterek, "Bu adam bir an önce tutuklanmalı. Yüzümü ve kimliğimi değiştirip başka bir kentte devlet koruması altında yaşamayı istiyorum. Yoksa bu adam beni öldürmeden rahat etmeyecek" dedi.

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ