Advert

ALİ KOÇ'TAN AÇIKLAMA !

Fenerbahçe'de son dakika haberi: Başkan Ali Koç, Alanyaspor-Fenerbahçe maçında yaşandığı ileri sürülen kural hatalarıyla ilgili açıklama yaptı.

ALİ KOÇ'TAN AÇIKLAMA !
Bu içerik 314 kez okundu.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sponsorluk anlaşmasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Koç, şunları söyledi:

"Kural hatası gündemde. İtirazımız da olacak. 3. günün saat 12'sine kadar başvuru yapmamız gerekiyor. Nereye başvcuru yapmamız gerekiyor. Türkiye Futbol Federasyonu başkanlığına. Bize verilen süre çerçevesinde itirazımızı yapıyoruz. Kural hatalarının bir tanesinde görüntü sıkıntısı olduğu için yayınçı kuruluş ile irtibata geçtik. Yayıncı kuruluş da sağolsun, görüntüleri verdi. Bunları inceliyoruz. Bize verilen sürede itirazımızı yapıcaz.

Kural hatası var yok! Bize göre var. Bir tanesi yoruma hiç açık değil. Bir tanesi olabilir. Şunu görüyoruz ki, yeni kurallar yeni düzenlemeler yorumcular tarafında da tan anlaşılmamış, idrak edilmemiş. Futbol Federasyonu'nun da medyaya ilgililere bilgilendirme yapması herkesin aynı sayfada olması için sağlıklı olur. Zaman ne gösterir bakacağız. Başvuru yapmamak sorumsuzluk olurdu. İki tane üst üste hata olması bizi bu sürece itti. Hukuki süreç ne zaman tamamlanır bilmiyorum. Zaten maç oldu bitti. Herhangi bir algı operasyonuna maruz kalmadan kurallar net şekilmde incelenirse, en sağlıklı kararın verileceğini düşünüyşorum.

Ama ne yazık ki görüşorum, algı operasyonları başlamış. Türk futbolu son zamanlarda algı operasyonları ile yönetiliyor.

Ali Koç, bir gazetede konuyla ilgili yorum yapan MHK Başkanı Zekeriya Alp'i de hedef aldı, Koç, Zekeriya Alp'in tekrar itirazıyla ilgili yaptığı açıklamalara inanmak istemediğini ifade etti.

Ali Koç, uzunca bir süredir eleştirilerde bulunduğu Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'i de sert sözlerle hedef aldı. Koç, "Organize bir kötülük ifadesi" kullanan Terim için, "Nasıl oluyor da hem futbolculuk, hem teknik adamlık kariyerinde bu kadar sicili bozuk olabiliyor. Nasıl bu kadar ceza alabiliyor!" ifadelerini kullandı.

https://www.fanatik.com.tr/son-dakika-ali-koctan-aciklama-2089523?_n_pid=326

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ