Advert

TEMİZ ÇEVRE, SAĞLIKLI YAŞAM

Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 'Temiz çevre, sağlıklı yaşam' etkinliği gerçekleştirildi.

TEMİZ ÇEVRE, SAĞLIKLI YAŞAM
Bu içerik 1089 kez okundu.

Koşuyolu Ailesi sağlıkla ilgili belirli gün ve haftalarda yaptığı etkinliklerle sosyal farkındalık oluşturmaya devam etmektedir. Kartal Türk Kızılayı işbirliği ile 'Temiz Çevre ve Sağlıklı Yaşam' temasıyla 18.09.2019 tarihinde gerçekleştirilen etkinlikte hastane bahçesinde temizlik yapan hastane personeli, Hastane Yönetim Ekibi, Kartal Türk Kızılay ve Genç Kızılay yetkilileri; çevredeki vatandaşlardan büyük takdir topladı.

Çöp toplama etkinliği sırasında katılımcılar, hastane bahçesinde bekleyen hasta yakınlarına da çevre bilinci ile ilgili bilgiler aktardı.

Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Kaan KIRALİ “Bu farkındalığa ilaveten; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan 'Sıfır Atık Projesi' kapsamında Hastanemizde oluşturduğumuz belirli alanlarda çöp kutuları bulunmaktadır. Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinin tüm çalışanları sıfır atık konusuna büyük bir hassasiyetle durarak destek vermektedir” diyerek Koşuyolu Ailesi ve Kartal Türk Kızılayı işbirliği ile gerçekleştirilen bu etkinlikte yer alan tüm katılımcılara teşekkür etti.

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

Gülsüm BAYRAK

 

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ