Advert

İSMİ İLE YAŞAYACAK

İSMİ İLE YAŞAYACAK
Bu içerik 896 kez okundu.

Akköse Ailesinden Örnek Davranış

Tuzla'nın tanınan ismi ve Tuzla siyasetinin önde gelen isimlerinden olan Bülent Akköse’nin Babasının Rahmetli eşi adına doğup büyüdüğü şehir olan Kayseri'ye  bağışladığı Mehmet - Zeynep AKKÖSE İlkokulu ögrencilerine kavuştu ve çocuk sesleri okulda yankılanmaya başladı.

Mehmet-Zeynep Akköse İlkokulu Eğitim Öğretim hayatına merhaba dedi,okulun adını taşıyan iki isim Mehmet Akköse Kayseriye kalıcı bir eser bırakmanın gururunu yaşarken  okulun adını taşıyan  ,Zeynep Akköse 2004 yılında yakalandığı kanser hastasılığı sonucu hayatını kaybetmişti.

2019 yılı Şubat ayında protokolü yapılıp, Mart ayının sonunda temeli atılan ve inşaatını Kayseri’nin önde gelen firmalarından Karamercan Yapı’nın 4.5 Ay gibi kısa bir sürede bitirerek gerçekleştirdiği, 26 derslikli okulun resmi açılış töreninin önümüzdeki günlerde yapılacağı öğrenildi.

 Tekses Medya Tuzlapress gazetesi olarak adı ölümsüzleşen Zeynep Akköse’ye Allah’tan Rahmet diliyor, başta Mehmet  Akköse olmak üzere Akköse ailesine ülkemize ve Eğitime yaptıkları katkıdan dolayı teşekkür ediyoruz.

HABER.TUZLAPRESS GAZETESİ

mehmet akköse milli eğitim bakanlığı kayseri il milli eğitim müdürü bülent akköse
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ