Advert

GÖZYAŞLARI İLE UĞURLANDI

GÖZYAŞLARI İLE UĞURLANDI
Bu içerik 325 kez okundu.

Akciğer kanseri nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden oyuncu Tarık Ünlüoğlu için Artı Sahne Devlet Tiyatrosu'nda tören düzenleniyor. Ünlüoğlu'nun eşi Gülenay Kalkan, tabuta sarılarak gözyaşlarına hakim olamadı.

Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan Tarık Ünlüoğlu, geçtiğimiz ay akciğerinde meydana gelen problem nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. Bir süredir hastanede tedavi altına alınan ünlü oyuncu, 1 Ekim'de hayata gözlerini yumdu. Eşi için devlet tiyatrosunda düzenlenen törende ayakta durmakta güçlü çeken oyuncu Gülenay Kalkan gözyaşlarına boğuldu.

SANATÇI DOSTLARI YALNIZ BIRAKMADI

Ünlüoğlu için Mecidiyeköy Büyük Sahne – Artı Sahne'de tören düzenleniyor. Ünlüoğlu ile son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde birlikte rol aldığı Oktay Kaynarca, "Çok konduramadık rahatsızlığını. Mümkün olduğu kadar erteledik ama maalesef hastalığı yenemedi" dedi.

Törene katılan Melek Baykal ise gözyaşları içinde "Çok değerli bir arkadaşımızdı. Keyfimizi yitirdik, neşemizi yitirdik" şeklinde konuştu.

TABUTA SARILARAK GÖZYAŞI DÖKTÜ

Taziyeleri kabul eden Tarık Ünlüoğlu'nun eşi Gülenay Kalkan ise herkese sarılarak gözyaşı döktü. Bir ara sahneye çıkan Kalkan, eşinin tabutuna sarılarak gözyaşlarına boğuldu. Kalkan'ın yakın dostları Selçuk Yöntem sakinleştirdi.

Ünlüoğlu, Levent Camii'nde kılınacak öğle namazını müteakip ZincirlikuyuMezarlığı'na defnedilecek.

"ÇOK KÜSTÜK ÇOK BARIŞTIK"

Sıra sıra sahneye çıkan ünlü isimlerden Şelçuk Yöntem "Benim 47 yıllık dostum. Cenazelerde çok gülerdik.Çok küstük çok barıştık. Ben konuşma yaparken hüzünlenmeyeceğim demiştim ama. Can dostum Allah rahmet eylesin" dedi.

"30 yıllık dostumu kaybettim" diyen Mehmet Aslantuğ, "Her zaman aramızda olacak" şeklinde konuştu.

"GÜLE GÜLE SEVGİLİM"

Usta oyuncunun eşi Gülenay Kalkan gazeteye verdiği ilanla eşine "Acı kaybım Tarık'ım, can yoldaşım, bir masal yaşadım seninle... Tadı kaldı dilimde... Güle güle sevgilim." diyerek veda etmişti.

https://www.sondakika.com/haber/haber-hayatini-kaybeden-tarik-unluoglu-nun-esi-gulenay-12489079/

 

 
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ
FENER BÜYÜK YARA ALDI
FENER BÜYÜK YARA ALDI