Advert

AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLIYOR

Tuzla Şifaspor ve Orhanlıspor Amatörler Haftasında Tuzla Gençlik spor Müdürü Tolga Demir'in katılımı ile bir araya geliyor.

AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLIYOR
Bu içerik 826 kez okundu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından her yıl ortaklaşa düzenlenen 'Amatör Spor Haftası'' bu yıl ilçemiz Tuzla'da da kutlanıyor.

7/13 Ekim Amatörler Haftası dolayısıyla ilçemizin iki kulübü Tuzla Şifaspor ve Orhanlıspor 9 Ekim 2019 Çarşamba akşamı saat 19.30 da Tuzla Gençlik ve Spor Müdürü Tolga Demir önderliğinde bir araya gelecek.

İlçemizin iki takımı arasında oynanacak olan Dostluk karşılaşması ile birlikte Tuzla Gençlik ve spor müdürü Tolga Demir Amatör Spor Haftası dolayısıyla iki takıma kupa,plaket ve madalya takdiminde bulunacak.

Tuzla Şifaspor ve Orhanlıspor arasında oynanacak dostluk karşılaşması ile Amatör Haftası İlçemiz Tuzla'da da kutlanmış olacak.

Tüm sporsever Tuzlalıları Amatörler haftasında Orhanlı stadına davet ediyoruz.

Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi olarak Amatör Spor Haftasını kutlar ilçemizin tüm Amatör takımlarına liglerinde başarılar dileriz.

HABER TUZLAPRESS GAZETESİ 

Samet YILMAZ

Gençlik ve Spor Bakanlığı istanbul il gençlik ve spor müdürlüğü tuzla gençlik ve spor müdürlüğü tolga demir tuzla şifaspor kulübü orhanlıspor
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ