Advert

BU İŞTE BİR YANLIŞ VAR!

Tuzla Belediye Başkanımız Dr.Şadi Yazıcı'dan Tuzla'nın minik yavrularının ve gençlerinin ,kısacası Başkan Yazıcı'nın ''Geleceğimiz'' dediği evlatlarının bir isteği var.

BU İŞTE BİR YANLIŞ VAR!
Bu içerik 2768 kez okundu.
BU İŞTE BİR YANLIŞ VAR ....
 
6 Senedir gerek Basın,gerek Ticaret hayatı, gerekse yönetici olarak çalıştığım,katıldığımız programlar ,bire bir görüşmeler ve seçiminden ,etkinliğine kadar gördüğüm her yerde Tuzla Belediye Başkanımız için söylenen kulaklarımızla duyduğumuz ve Haberlerini yaptığımız her yerde Çocukların ŞADİ AMCASI ,Gençlerin ŞADİ ABİSİ sözleri var, Başkanımızın çocuklara olan sevgisini ve onlara gösterdiği hassasiyete birebir şahit olduk.
Çocuk denince her şeyi kenara iten ,onların gözlerindeki ışıldama ve o tebessüm için her şeyi seferber eden bir Dr.Şadi Yazıcı'ya ben dahil herkes gözleri ile şahit olmuştur.
Dün Tuzla Belediyesinin Tuzla'da bulunan kendi imkanları ile ayakta duran,10 senedir buradaki çocuklara destek olan Başkanımızın desteğini kestiğini 11,12,13,14,15,16,17 ve 19 yaşındaki çocuklara ulaşım desteğini vermeyeceğini,yapacak bir şey yok tasarruf denerek bu minik yavruların ve gençlerin artık spor alanlarına bir şekilde kendi imkanları ile gidip geleceğini ve bunun Başkanın kararını olduğunu tebliğ ettiler.
Buna inanmak zordu neden mi? Çünkü söz konusu kişi Dr.Şadi Yazıcı idi,yani minik yavruların Şadi Abisi ,gençlerin Şadi Amcası idi.olmazdı ,yapmazdı.ama doğru dediler.
Şaşırdık,Bu işte bir yanlış var dedik,Hepsini toplasan Tuzla'da bu ilçenin takımı olan Amatör Liglerde A Takımı olan mücadele eden dernek statüsünde 5 tane takım vardı.(1.Amatör Lig -Tuzla Şifaspor-Aydınlıspor-Orhanlıspor -Tuzla Gençlerbirliği-Tuzla Gençlergücü ve 2.Amatör Lig Mimarsinan )
Tuzla'nın 17 mahallesinin 2 büyük nüfusuna sahip Şifa Mahallesi ve Aydınlı Mahallesi ile Orhanlı ve Mimarsinan mahalleri ,bunların içerisinde Tuzla Şifaspor -Tuzla Gençlerbirliği ,Tuzla Gençler gücü ve Mimarsinan'ı da içine katarsak ŞİFA MAHALLESİ ön plana çıkıyor bu mahallede 4 takım var ve burada yüzlerce minik yavru ve genç var.
Nemi var.sadece Şifa Mahallesinde 400-450 minik ve genç olmak üzere bu kulüplerde oynayan yetişen evlatlarımız var.
100'e yakında A Takım oyuncuları ve kadrosu var Kısaca sadece ŞİFA MAHALLESİNDE 500-600 minik ve gençlerimiz bu kulüplerde lisans lı oyuncu ve Alt yapı olarak 11 yaşından 19 yaşına kadar futbol oynuyor.
Burada çalışan Antrenörler ve yardımcı hocalar ile kulüp de çalışan sağlıkçısı masörü var .
Bu mahallede Uyuşturucudan,kötü alışkanlıklardan ve internet kafelerden uzaklaşmış ,bu kulüpler sayesinde spor yapan Futbol oynayan ,bunun keyfini yaşayan ,sevinen ve Ailelerininde gönlünün rahat olduğu bir ortam var.
Stretejik durumu ortada koskoca bir mahalle var .
Aydınlı ve Orhanlı mahallerinin iki takımı Aydınlıspor ve Orhanlıspor da ise gene toplam 200-250 arası minik yavru ve gençlerimiz var.
Aşağıda genç kızlarımızın olduğu bir takım Tuzla Sahilspor var ,güçlü alt yapıs ile Tuzla Onayspor var.
Kısacası burada zamanında Başkanımızın desteği ile buralara kadar gelmiş KOSKOCA bir AİLE var.
Birileri bir şeyleri Başkanımıza ya yanlış anlatıyor ,yada burada oynanan bir oyun var.
Bizim tanıdığımız Tuzla Belediye Başkanımız Dr.Şadi YAZICI herşeyden tasarruf yapar ama Minik yavrulardan ve Gençlerden tasarruf yapmaz,onları bir başına antremana maça nasıl giderseniz gidin diyerek ortada bırakmaz ,Kendi sözü ile ''Geleceğimiz onlar'' dediği yavrularımıza kısıtlama getirmez ,Ayrımcılık yapmaz ona verin buna vermeyin demez .Herkese eşit davranır .
Dedik ya ÇOCUK VE GENÇ denince Başkan için akan sular durur...
Başta söylediğimiz gibi BU İŞTE BİR YANLIŞ VAR.....
Şimdi naçizane Başkanımıza hep beraber seslenelim .
 
BAŞKANIM MİNİKLER VE GENÇLER ŞADİ ABİLERİNE ,ŞADİ AMCALARINA, BİZLERDE BU İLÇENİN ŞEHR-İ EMİN'İ DR.ŞADİ YAZICI'YA SESLENİYORUZ...
BİZ SİZİ SEVİYORUZ ,HERZAMAN YANIMIZDA OLDUNUZ VE BİZİM ŞİMDİ 10 SENEDİR YANIMIZDA OLAN ,DESTEK OLAN HERZAMAN GÜÇ OLAN VE BUGÜN MAĞDUR DURUMDA KALAN EVLATLARINIZIN YENİDEN YÜZÜNÜN GÜLMESİ İÇİN DR. ŞADİ YAZICI'YA İHTİYACI VAR..
 
HABER..TUZLAPRESS GAZETESİ
Erkan Şensoy
 
 
 
 
dr.şadi yazıcı tuzla belediyesi
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ