Advert

BAŞARILAR DİLERİZ

Tuzla İlçe Emniyet Müdürümüz Müslüm Kahraman yapılan atama ile Tuzla ve Pendik İlçe Emniyet Müdürlüklerinden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

BAŞARILAR DİLERİZ
Bu içerik 971 kez okundu.

2015 yılının Eylül ayı'nda ilçemiz Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan ve 4 senedir bu görevi başarıyla yürüten İstanbul'un 39 ilçesinden biri olan ilçemiz Tuzla'yı ekibiyle beraber huzur ve güvenin suç oranıyla en düşük ilçelerinden biri haline getiren polis teşkilatının başarılı Emniyet müdürlerinden Müslüm Kahraman dün İstanbul Emniyet Müdür Yardımcılığına getirildi.

İlçemizde görev yaptığı süre içerisinde sevilen duruşu,saygınlığı ve disipliniyle Emniyet Teşkilatının bugüne kadar bir çok kademelerinde görev yapan Emniyet mensubu bir babanın evladı olan,evli 2 çocuk babası Kahraman geçtiğimiz aylarda terfi etmişti.

Bu terfiyle beraber Müslüm Kahraman bundan sonra görevine Tuzla ve Pendik İlçe Emniyet Müdürlüklerinden sorumlu İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı olarak devam edecek.

Bu Polis Teşkilatının başarılı Müdürlerinden Müslüm Kahraman ile 4 senede ilçemizin huzur ve güvenliği ile ilgili yapmış olduğu çalışmalarda ve haberlerinde beraber olduk, basına karşı her zaman kapılarını açan vatandaşın ve halkın sorunlarıyla bire bir ilgilenen İstanbul'un yeni Emniyet Müdür Yardımcısı Müdürümüze yeni görevinde başarılar diliyoruz.

 

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

Haber.Samet YILMAZ

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GALATASARAY ÇEYREK FİNALDE
GALATASARAY ÇEYREK FİNALDE
Beşiktaş 1 - Sivasspor 2
Beşiktaş 1 - Sivasspor 2