Advert

ORTAK AÇIKLAMA BEKLENİYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Putin'in Soçi'de gerçekleştirdiği görüşme sona erdi. Görüşmede, Barış Pınarı Harekatı'nı ele alan iki liderin ortak açıklama yapması bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Soçi'de Rusya lideri Putin'le bir araya geldi. İki liderin görüşmenin ardından ortak basın toplantısı bekleniyor. Soçi'de bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Putin'in görüşmede Barış Pınarı Harekatı'nı ele aldı. Erdoğan ve Putin, Soçi'deki Rusya Devlet Başkanlığı Rezidansı'nda baş başa görüşmenin basına açık kısmında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan "Görüşme fayda sağlayacak. Barış Pınarı Harekatı'na ciddi fırsat sağlayacak" dedi. REKLAM ads by AdMatic Putin ise Rusya ile Türkiye arasındaki iyi ilişkilere de değinerek, "Son yıllarda ilişkilerimizin geldiği seviyenin bugün bölgemizdeki tüm sorunların çözülmesine yardımcı olacağına inanıyorum. Gerek Türkiye gerekse Rusya, bölgede bulunan tüm ülkelerin çıkarlarına uygun olarak bu bölgedeki tüm sorunların cevaplarını bulmamıza yardımcı olacak" ifadelerini kullandı. İkilinin basına kapalı olarak gerçekleştirdiği görüşmenin ardından ortak basın toplantısı düzenlemesi bekleniyor. Ayrıntılar geliyor... Erdoğan ve Putin'in görüşmesi bitti! İki liderden ortak açıklama bekleniyor Vladimir Putin, Rusya, Soçi, Dünya, Güncel Haber Yayın Tarihi: 22.10.2019 04:45 BAKMADAN GEÇME Ön Muhasebemi Paraşüt ile Çok Hızlı Tutuyorum! Paraşüt Ön Muhasebe Kusursuz Saçlar İçin Aradığın Her Şey Trendyol Ön Muhasebemi Paraşüt ile Çok Hızlı Tutuyorum! Paraşüt Ön Muhasebe Rusya Devlet Başkanı Putin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kapıda karşıladı: Siz geldiniz hava ne güzel oldu Soho Yeni Sezon Koleksiyonu İncele‎ Trendyol Teröristler Suriye Milli Ordusu'na saldırdı: 3 şehit, 18 yaralıRusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Sıromolotov: Türkiye, Suriye'nin toprak bütünlüğünü ihlal ediyorBatı'nın yeni oyunu! YPG'li teröristler bilgisayar oyununda savaşçı olarak gösteriliyor

ORTAK AÇIKLAMA BEKLENİYOR
Bu içerik 259 kez okundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Soçi'de Rusya lideri Putin'le bir araya geldi. İki liderin görüşmenin ardından ortak basın toplantısı bekleniyor.

Soçi'de bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Putin'in görüşmede Barış Pınarı Harekatı'nı ele aldı.

Erdoğan ve Putin, Soçi'deki Rusya Devlet Başkanlığı Rezidansı'nda baş başa görüşmenin basına açık kısmında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan "Görüşme fayda sağlayacak. Barış Pınarı Harekatı'na ciddi fırsat sağlayacak" dedi.

Putin ise Rusya ile Türkiye arasındaki iyi ilişkilere de değinerek, "Son yıllarda ilişkilerimizin geldiği seviyenin bugün bölgemizdeki tüm sorunların çözülmesine yardımcı olacağına inanıyorum. Gerek Türkiye gerekse Rusya, bölgede bulunan tüm ülkelerin çıkarlarına uygun olarak bu bölgedeki tüm sorunların cevaplarını bulmamıza yardımcı olacak" ifadelerini kullandı.

İkilinin basına kapalı olarak gerçekleştirdiği görüşmenin ardından ortak basın toplantısı düzenlemesi bekleniyor.

https://www.sondakika.com/haber/haber-son-dakika-erdogan-putin-gorusmesi-sona-erdi-12554739/

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ