Advert

GENÇ GİRİŞİMCİLER YATIRIMCILARLA BULUŞTU

Bu yıl 10’uncusu düzenlenen Webrazzi Summit 2019'da eğitim alanındaki yenilikçi girişimciler üzerine bir söyleşi gerçekleştiren Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, bu tarz startupların gençlerin fikirleri ve projelerinin yatırımcı bulması adına büyük bir fırsat olduğunu belirtti.

GENÇ GİRİŞİMCİLER YATIRIMCILARLA BULUŞTU
Bu içerik 297 kez okundu.

Türkiye'de eğitim, teknoloji, e-ticaret ve daha birçok alanda önemli yatırımlar gerçekleştirmiş 70'e yakın konuşmacıyı gençlerle buluşturan, Bahçeşehir Koleji'nin de eğitim alanında sponsorluğunu üstlendiği Webrazzi Summit 2019 bugün başladı. Levent'te bir otelde 5 salonda 1500'den fazla katılımcı ile düzenlenen Türkiye'nin en etkili internet konferansında yapay zeka, dijital yolculuk, kurumsallık, e- ticaret ve girişimcilik üzerine çeşitli Workshoplar, söyleşiler ve paneller gerçekleştiriliyor.

 
 
 
 

Genç girişimcilerin fikirlerini değerlendirebileceği ve projelerini hayata geçirebilmek adına yatırımcı bulmalarına fırsat sunan organizasyonda bir söyleşi gerçekleştiren Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, genç girişimcilerin fikirlerinin desteklenmesi adına bu tarz organizasyonları çok önemli bulduklarını ifade etti.

https://www.turkiyegazetesi.com.tr/ekonomi/658117.aspx

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ