Advert

CUMHURİYET TURNUVASI

İlçemizin Amatör Kulüpleri ,29 Ekim Cumhuriyet Bayramını 12 yaş takımlarının katılacağı ,Cumhuriyet Turnuvası ile kutluyor.

CUMHURİYET TURNUVASI
Bu içerik 1098 kez okundu.

Tuzla’yı  bu özel günde yavrularımızın yanında olmaya davet ediyoruz.

29.EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ...

Özel  Turnuva... CUMHURİYET  Turnuvası

Tuzla Şifaspor Kulübü ev sahipliği ve organizasyonu ile ulusça, coşkuyla,kıvançla ve onurla kutladığımız Milli Bayramımız Cumhuriyet Bayramında , ilçemizin  kulüplerinin U 12 takımları (12 yaş) Cumhuriyet Bayramını, düzenlenen Cumhuriyet Turnuvası ile kutluyor.

Yer.  Tuzla Belediyesi Mimarsinan Tesisleri

Turnuvaya katılan takımlar ....

Tuzla Şifaspor, Tuzla Gençlerbirliği, Tuzla Gençlergücü, Aydınlıspor, Tuzla Sahilspor, Tuzla Onayspor , Siyah çoraplılar ve Plevnespor

A ve B  Grubunda 4 er takımdan 2 grup halinde oynanacak karşılaşmalarda gruplarında 2.olan takımlar 3 ve 4. lük  gruplarını 1.bitiren takımlar da şampiyonluk için Cumhuriyet Kupası finalinde karşı karşıya gelecekler.

Cumhuriyet Turnuvası finali karşılaşmasına Tuzla Kaymakamımız Ali Akça, Tuzla Belediye Başkanımız Dr.Şadi Yazıcı, Tuzla İlçe Emniyet Müdürümüz Hazım Gümüş ,Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Alireisoğlu, ve Tuzla Gençlik Spor Müdürümüz Tolga Demir'de katılarak evlatlarımızın yanında olacaklardır.

09.45'de istiklal marşımız ve saygı duruşu ile yapılacak açılış sonrası cumhuriyet turnuvası karşılaşmaları 25 dakikalık tek devre olarak oynanacak olup 16.50'de oynanacak Cumhuriyet Kupası final karşılaşması protokolün katılımı ve kupa töreni ile tamamlanacaktır.

Tuzlalıları Cumhuriyet Bayramında 12 yaş çocuklarımızın yanında Cumhuriyet Bayramını bu Futbol şöleni beraber kutlamaya davet ediyoruz.

HABER.TUZLAPRESS GAZETESİ

tff tuzla kaymakamlığı tuzla ilçe milli eğitim müdürlüğü tuzla ilçe emniyet müdürlüğü tuzla belediyesi şadi yazıcı ali akça amatörlig tuzla tuzla amatör tuzla şifaspor aydınlıspor tuzla gençlerbirliği tuzla gençlergücü tuzla
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ