Advert

ERBİL'İN KARDEŞİNDEN İLK AÇIKLAMA GELDİ

Mehmet Ali Erbil'in kardeşinden ilk açıklama: Beyninde kan akımı azaldı

ERBİL'İN KARDEŞİNDEN İLK AÇIKLAMA GELDİ
Bu içerik 643 kez okundu.

İki beyin damarı tıkandığı gerekçesiyle yeniden hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil'in doktor olan kardeşi Yeşim Erbil, komedyenin sağlık durumunun iyi olduğunu ancak şu anda doktor kontrolünde olduğunu söyledi.

Hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil'in kardeşinden ilk açıklama: Beyninde kan akımı azaldı, System.String[]

Kaçış sendromu rahatsızlığından dolayı 9 ay yoğun bakımda tedavi gören ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil, yeniden hastaneye kaldırıldı. Abisinin sağlık durumu hakkında açıklama yapan Yeşim Erbil, "Beyninde kan akımı azaldığı için yeniden hastaneye kaldırıldı." dedi.

Abisinin sağlık durumunu yakından takip eden Prof. Dr. Yeşim Erbil, komedyenin hastaneye kaldırılmasıyla ilgili Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. Yeşim Erbil, abisinin fotoğrafını "Abim bildiğiniz gibi çok yorucu bir hastane süreci yaşadı. Evinde olsa da doktorları tarafından yakın takip altındaydı. Baş ağrısı nedeni ile yapılan incelemelerde beyinde çok ufak bir alanda kan akımının azaldığı saptandı. Bu nedenle yakın izlem amacı ile yatış yapıldı. Bilinci açık konuşuyor yemek yiyor. Endişe edecek bir şey yok. Bu kadar ağır bir süreç sonrasında bu tarz olaylar olabilir. Allah beterinden korusun. Hastalık da şifa da Allah'tan. Yine taburcu olup kendi sayfasından komik paylaşımlar yapar inşallah." notuyla paylaştı.

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ