Advert

BEN GÜMÜŞHANELİYİM

Yunus Emre Durmuş''Beni tanıyan bilir kimse ile ağız dalaşına girmem ,polemiğede müsade etmem''

BEN GÜMÜŞHANELİYİM
Bu içerik 768 kez okundu.

Gümüşhanespor’da 4 ay önce seçilen Başkan Yunus Emre Durmuş, istifasının ardından İHA ' na  açıklamada bulunmuş ve bu açıklamanın ardından bir kez daha istifasını belirterek kongrede aday olmayacağını söyleyerek,yaşanan süreci,yargı boyutunu da dile getirmişti.

Başkan olduğu günden istifa sürecine kadar her yaşananı rakamlar,ödemeler,eski borçlar ve kulübe cebinden verdiği paralar dair olmak üzere belgeleri ile anlatan Durmuş ''Şehrimiz ve futbol kulübümüz siyasete kurban edilmemeli. Gümüşhanespor bizim tek marka değerimiz. Ama kurban edilmemesi gerekiyor. Bu süreçte çok yıpratıldık. Ama şehrimize helal olsun''.ifadelerini kullanmıştı  

Durmuş'un İHA'na geçen Bu açıklamalarının ardından Gümüşhanespor Başkan Vekili Çetin Rıza Tanış, Kulüp Başkanı Yunus Emre Durmuş'un yaptığı açıklamalara cevap vermişti.

Dün akşam saatlerinde Yunus Emre Durmuş bir açıklama daha yaparak başta Gümüşhanelilere ve kamuoyuna hitaben bir açıklamada bulundu.

Yunus Emre Durmuş saat 17.50 de ulusal ve yerel basına geçen açıklamasında "Her şeyden önemli olanın Gümüşhanelilik ruhu ve Gümüşhanespor olduğunu herkesin bilmesini isterim" dedi.

Yunus Emre Durmuş'un Basın açıklaması 

"Onurla ve gururla göreve geldiğimiz 21 temmuz 2019 tarihinde talip olarak yürüttüğüm Gümüşhanespor Kulübü Başkanlığından dün itibari ile yaşadığımız süreci belgeleriyle ve tüm gerçekleriyle anlatarak istifa ettiğimi belirtmiştim.

Dünkü açıklamamda yaşanılan süreç uğradığımız haksızlık ve üstümüze oynanan oyunları da tüm detaylarıyla anlatmıştım, benim için geçerli olan ve her şeyden önemlisi Gümüşhanespor’un menfaatleridir.

Yargıda da devam eden istifamızla nokta koyduğumuz tüm konularla ilgili hiçbir şahıs ve kurumla bir ağız dalaşına girmeyeceğime herhangi bir polemiğe müsaade etmeyeceğimi beni tanıyanlar çok iyi bilirler.

Açıklamamda da belirttiğim gibi memleketimin takımına her zaman hizmete hazır olduğumu bir kere daha belirtir her şeyden önemli olanın Gümüşhanelilik ruhu ve Gümüşhanespor olduğunu herkesin bilmesini isterim."

Saygılarımla 

Yunus Emre DURMUŞ

HABER TUZLAPRESS GAZETESİ

 

gümüşhanespor gümüşhane yunus emre durmuş tff gümüşhane belediyesi gümüşhane il gençlik spor müdürlüğü haber29 gündoğumu gümüşhane haber gümüşhane ekxpress gümüşkoza kösenin sesi gümüşhane kuşakkaya iha aa dha fanatik fotomaç
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ