Advert

HAVALİMANINA SUALTI SERGİSİ İNDİ

Ankara Esenboğa Havalimanı’na, İzmirli sualtı fotoğrafçısı Murat Kaptan'ın dünya denizlerinde çektiği fotoğraflardan oluşan sergisi iniş yaptı.

HAVALİMANINA SUALTI SERGİSİ İNDİ
Bu içerik 649 kez okundu.

Usta sualtı fotoğrafçısı Kaptan, “ Başkentte sualtı fotoğraflarımın sergilenmesi bana gurur veriyor” dedi.

Giden yolcular önce sualtına inecek

İzmirli sualtı fotoğrafçısı Murat Kaptan’ın 3 yıldır dünya deniz ve okyanuslarında dalarak çektiği birbirinden ilginç fotoğraflar Ankara’da sergileniyor. İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi ve TAV Hava Limanları’nın desteğiyle başkente gelen serginin adı Dünya Denizlerinden Kaptan’ın Seyir Defteri. Murat Kaptan’ın Türkiye’nin yanı sıra Endonezya, Filipinler, Malezya ve Mısır’da çektiği 34 fotoğraftan oluşan sergi, 3 Aralık tarihine kadar Esenboğa Havalimanı giden yolcu salonunda sanatseverlerle buluşmaya devam edecek.

Gelecek kuşakların farkındalığı

Sualtı gönüllüsü Murat Kaptan, “ Sergilerimi gençlerin özellikle çocukların doğaya ve denizlere farkındalıklarını arttırmak amacıyla açıyorum. Böylesine önemli ve prestijli bir mekanda sergi açmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyorum. Su altında  olmak ve fotoğraf çekmek benim için bir tutku, doğal yaşam alanlarında bu canlılarla birlikte zaman geçirmek ve görüntülemek gerçekten bir dalgıç ve sualtı fotoğrafçısı olarak büyük bir şans, kendimi o bakımdan çok şanslı hissediyorum. Denizi olmayan başkentte sualtı fotoğraflarımı sergilemek ayrı bir gurur” dedi.

      

MİLLİYET ÖZEL HABER

GÖKHAN KARAKAŞ

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

 

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ