Advert

BAKANLIK AÇIKLADI

Milli Savunma Bakanlığı, Pençe harekatlarında etkisiz hale getirilen terörist sayısını ve Suriye'deki durumu aktaran bir açıklama yayınladı. MSB'nin açıklamasında "İnsanlık düşmanı terör örgütü PKK/YPG bu kez de Fırat Kalkanı Harekât bölgesinde yer alan Azez’deki masum sivilleri hedef aldı. Şehir merkezindeki otogarın önünde bombalı araç patlatan teröristler ilk bilgilere göre 2 kişiyi katlederken en az 3 sivili de yaraladı. Pençe 1 ve Pençe 2 harekatlarında 90 terörist etkisiz hale getirildi" denildi.

BAKANLIK AÇIKLADI
Bu içerik 278 kez okundu.

Milli Savunma Bakanlığı'ndan bir dizi açıklama yapıldı. İşte Pençe Harekatları ile ilgili de bilgilerin verildiği açıklamadan öne çıkanlar;

 
 
undefined
 

TERÖR ÖRGÜTÜ SİVİLLERİ KATLETTİ

*İnsanlık düşmanı terör örgütü PKK/YPG bu kez de Fırat Kalkanı Harekât bölgesinde yer alan Azez'deki masum sivilleri hedef aldı. Şehir merkezindeki otogarın önünde bombalı araç patlatan teröristler ilk bilgilere göre 2 kişiyi katlederken en az 3 masum sivili de ağır yaraladı.

PENÇE 1 VE 2'DE 90 HAİN ETKİSİZ

* Pençe 1 ve Pençe 2 harekatı kapsamında bugüne kadar 90 terörist etkisiz hale getirildi. 2 binden fazla mayın ve EYP imha edildi.

https://www.turkiyegazetesi.com.tr/gundem/664854.aspx

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ