Advert

BİNGÖL CHP İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAY

Av.Eren Ali Bingöl CHP Tuzla İlçe Başkanlığı adaylığını bugün açıklıyor.

BİNGÖL CHP İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAY
Bu içerik 1526 kez okundu.

Tuzla siyasetinde hareketli günler yaşanıyor.CHP Tuzla delege seçimi atdından  AK Parti Tuzla delege seçimi ve bugünde CHP Tuzla İlçe Başkanlığı için yepyeni bir isim adaylığını açıklıyor.

Av. Eren Ali Bingöl bugün saat 15.00 de CHP Tuzla İlçe Başkanlığında yapacağı Basın açıklaması ile resmen CHP Tuzla İlçe Başkanlığı adaylığını açıklayacak.

CHP  Tuzla'da 17 Mahallede Eş Zamanlı Olarak Yapılan Delege Seçimlerinde Mavi Liste Çalışma Grubu bütün seçimleri önde tamamlamıştı 

Delegelerin büyük destek verdiği Av.Eren Ali Bingöl 2013 yılında başladığı aktif siyaset hayatında 2014/2017 yılları arasında CHP Tuzla İlçe BaşkanlığıHukuk ve Seçim işlerinden sorumlu ilçe Başkan Yardımcılığı ve ilçe Eğitim sekreterliği görevlerini yürüttü.

CHP Parti okul Eğitmeni olan Bingöl,bir çok ilçede Sandık Güvenlik Eğitimleri ve Üyelerin Temel siyaset eğitimlerini de verdi.Yenilenen İBB 31.Mart ve 23 Haziran seçimlerinde Tuzla İlçe seçim Kurulu CHP Temsilcisi olarakda görev yaptı.

Serbest Avukatlık yapan Bingöl ,Maltepe üniversitesi Hukuk fakültesinde lisans eğitimini tamamlamış ,Galatasaray ve Koç Üniversiteleri ile Avrupa komisyonunda bulunduğu bir çok kurumdan hukuk alanında çeşitli sertifikalar aldı.

Çok iyi seviyede İngilizce bilen Av. Eren Ali Bingöl ''Daha Güçlü Bir CHP Tuzla için Birleştirici ve Samimi Değişimde Buluşalım.'' sözleri ile bugün CHP Tuzla İlçe Başkanlığı için arkasaında büyük bir destek ile adaylığını açıklıyor.

HABER.TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla chp chp tuzla av.eren ali bingöl
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ