Advert

UNUTMADILAR .

Alper bugün 9 yaşına girerken onun yanında çok sevdiği abileri Polisler vardı.

UNUTMADILAR .
Bu içerik 2025 kez okundu.

Hatırlarmısınız 2018 Temmuz ayında haberini yapmıştık .İstanbul İl Emniyet Müdürü Dr. Mustafa Çalışkan’ın talimatı ve o gün Tuzla İlçe Emniyet Müdürü olan Müslüm Kahramanın girişim ve katkıları ile Lösemi hastası 7 yaşındaki Alper İlker Kazan bir gününü çok sevdiği polis abileri ile geçirmişti.

http://www.tuzlapress.com/haber/36247/minik-alperin-ozel-gunu.html

İşte bugün Alper'in doğum günü idi ve Tuzla İlçe Emniyeti bu mutlu gününde gene onu yanlız bırakmadı.

Tuzla İlçe Emniyet Müdürü Hazım Gümüş'ün talimatı ile bugün Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün ekipleri polislerimiz ve yunuslar Alper ile bir araya gelerek çok sevdiği Polis abileri ile doğum gününü kutlamasına vesile oldu.

Gözlerinden mutluluk okunan Alper Polis abileri olmaktan son derece keyifli 9 yaşına girerek ,doğum günü pastasını kesti.

Başta İstanbul Emniyet Müdürümüz Dr.Mustafa Çalışkan olmak üzere  Tuzla İlçe Emniyet Müdürümüz Hazım Gümüş'e ve Tuzla İlçe Emniyeti'nin polislerine bu duyarlı davranışları için ve küçük Alper'in gözlerinde mutluluk kıvılcımları ile onu unutmadıkları için Teşekkür ederiz..

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ALPER..NİCE SENELERE 

HABER.TUZLAPRESS GAZETESİ

istanbul emniyet müdürlüğü dr.mustafa çalışkan müslüm kahraman hazım gümüş içişleri bakanlığı tuzla ilçe emniyet müdürlüğü süleyman soylu
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ