Advert

TUZLA ŞİFASPOR'UN 8.BAŞKANI

Tuzla Şifaspor 11.olağan kongresi ile 8.Başkanı Erkan Şensoy oldu.

TUZLA ŞİFASPOR'UN 8.BAŞKANI
Bu içerik 1956 kez okundu.

İlçemizin Tuzla'nın 17 mahallesi arasında en büyük  nüfusa sahip Şifa Mahallesinin mazisi 1998 yılına dayanan köklü kulübü Tuzla Şifaspor 'un 11. Olağan Kongresi yapıldı.

Divan Başkanlığını Tuzla Şifa Mahallesi  Muhtarı Kemal Güven'in yaptığı 2 Sene Tuzla Şifaspor Kulübünü yönetecek Başkan ve yönetimi Kongre üyelerinin oyları ile seçilerek görevine başladı.

Tuzla Şifaspor Kulübünün 8. Başkanı geçtiğimiz sene Ağustos ayında olağanüstü kongre ile göreve gelen ve Tuzla Şifaspor Kulübünü Namağlup olarak Süper Amatör Lige taşıyan yönetimin Başkanlık görevini üstlenen  Erkan Şensoy oldu.

Göreve geldiği ilk gün ''Hedefimiz profesyonel Lig ,kurumsal olacağız ve adım adım gideceğiz ilk önce Süper Amatör Lig Şampiyonluğu 1.hedefimiz bu diyen'' Başkan  Erkan Şensoy yaptığı konuşmada ''Başarılı bir sezon geçirdik namağlup şampiyon olarak  Süper Amatör Lige çıktık,ayrıca  170 takım içerisinde en centilmen iki takımdan biri olmak da bizleri mutlu etti,Alt yapıya büyük önem veriyoruz U-12 ve U-15 takımlarımız da sezonu şampiyon olarak tamamladılar ,bu bizim için büyük başarı oldu,şimdi U-13 takımımız ile 4.kupayı amaçlıyoruz,birbirinden değerli vizyon sahibi yeni ekibimizle hedefimiz BAL (Bölgesel Amatör Ligine çıkarak TFF satatüsüne geçmeyi planlıyoruz,Çalışmalarımıza hemen başlıyoruz ,yanımıza güçlü vizyon sahibi bir markayı alarak dahada güçlü olacağız,inşallah yapılan yeni stadımızda kendi seyircimiz önünde oynama imkanını yaşayacağız. Sponsorluklar ve bağışlar önemli burası aynı zamanda bir dernek ,ekibimizle beraber kulübü en iyi yere getirmek için ,hedefimize ulaşmak için ne gerekiyorsa yapacağız bizlere güvenen ve bu görevi layık gören kongre üyelerimize teşekkür ederim ,herkes elini taşın altına koyacak Tuzla Şifaspor'u Şampiyonluklar ve Başarılar ile anılan bir kulüp olarak İstanbul'a ve Türkiye'ye tanıtacağız ''dedi.

 Başkan Şensoy, ekibi ile beraber bu sezon Tuzla Şifaspor Kulübünün adını İstanbul'a duyuruken büyük ses getirmiş ve  Şampiyonluk ile biten sezonda kulübü başarıya götürmüştü.

Tuzla Şifaspor Kulübü A Takımı ligi namağlup bitirirken 17 grupta toplam 170 takım arasında Namağlup ünvanını taşıyan 3 takımdan biri olurken en centilmen 2 takımdan biri oldu,Şensoy yönetiminde 12 Yaş takımı U12 Liginde de Şampiyonluğa uzanırken 15 yaş takmı da ligin bitmesine 2 hafta kala  Şampiyonluğunu ilan etmişti. 

Bugün yapılan kongre sonrasında bu sene ilk olarak Tuzla Şifaspor'un hedefini Bal Ligi (Bölgesel Amatör Lig) olarak açıklayan Başkan Erkan Şensoy'un yeni yönetiminde Vizyon isimler olması koyulan hedefinde önemini bir kez daha gözler önüne koydu.

Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Okan Üniversitesi Hastanesi Müdür Yardımcısı Yusuf Aydoğdu dikkat çeken ilk isim oldu,diğer Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Emekli Emniyet Mensubu Orhan Kukal,Saydaş Plastik A.Ş'nin sahibi Erhan Sayan,GRS Turizimin sahibi Sezgin Taşçı,Hilal İletişimin sahibi Halit Temel,Türk CC Yazılımın sahibi Ümit Çağlayan,Tosun İnşaat'ın sahibi Fahrettin Tosun,Emin Temel ,Mustafa Keskin dikkat çeken diğer isimler olurken,Kulübün emektarları,ZEA Tekstil'in sahibi Efendi Aras,Selçuk Kızıltaş ve Faruk Uzunçakmak'da yönetimin diğer isimleri arasında idi.Kongrede Şifaspor Kulübünün Bayan üyeleride hazır bulundu.

Yeni sezonda Futbol şube ve Alt Yapı'dan sorumlu yöneticiler olacağını dile getiren ''Başkan Şensoy ''Basın ve Halkla ilşkiler den sorumlu yöneticimiz olacak,Tuzla Şifaspor'u kurumsal vizyon bir kulüp yapmak istiyoruz, 13+13 toplam 26 kişilik bir yönetim kurulumuz var hep beraber el ele vereceğiz ve Tuzla Şifaspor'u koyduğumuz hedef olan Bal Ligine çıkarmak için elimizden geleni yapacağız,Hedefiniz yoksa burda olmanında bir anlamı yok '' dedi.

İşte Tuzla Şifaspor Kulübünün yeni Yönetim Kurulu 


---------------------------------------------
TUZLA ŞİFASPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU

1.Yönetim Kurulu Başkanı
Erkan ŞENSOY
(Tuzlapress Gazetesi ve Erkan Gayrimenkul Yatırım)
Firma Sahibi
2.Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Yusuf AYDOĞDU
(Okan Hastanesi Müdür yardımcısı)
3.Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Orhan KUKAL
(Emekli Emniyet Mensubu)
4.Genel Sekreter
Faruk UZUNÇAKMAK
Firma Çalışanı
5.Sayman
Selçuk KIZILTAŞ
(Muhasebeci)
6.Yönetim Kurulu Üyesi
Efendi ARAS
(Zea Tekstil)
Firma Sahibi)
7.Yönetim Kurulu Üyesi
Erhan SAYAN
(Saydaş Plastik)
Firma Sahibi
8.Yönetim Kurulu Üyesi
Emin TEMEL
(Emekli)
9.Yönetim Kurulu Üyesi
Fahrettin Tosun
(Tosun İnşaat)
Firma Sahibi
10.Yönetim Kurulu Üyesi
Ümit Çağlayan
(Türk CC Yazılım)
Firma Sahibi
11Yönetim Kurulu Üyesi
.Sezgin TAŞÇI
(GRS Servis Turizm
Firma Sahibi
12.Yönetim Kurulu Üyesi
Halit TEMEL
(Hilal iletişim)
Firma Sahibi
13.Yönetim Kurulu Üyesi
Mustafa KESKİN
Firma Çalışanı
-------------------------------
TUZLA ŞİFASPOR KULÜBÜ
YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

.... Şengül ÖZPAĞADA
(ADD Tuzla Atatürk Düşünce Derneği Başkanı)
......Serdar TOPRAK
Et Satış Bolu Kasabı/Firma Sahibi
,,,,,.Kemal GÜVEN
Şifa Mahallesi Muhtarı
,,,,,.Ercan UŞMA
Firma Sahibi
,,,,,,Seyfettin MİDİLLİ
Karadeniz Ekmek Fırını /Firma Sahibi
,,,,,,,Maksut KARACA
Aydıntepe Samsunlular Dernek Başkanı
,,,,,,,Sezer GÜNGÖR
Servisçi/Şifaspor Eski Futbolcusu ve Kaptanı
,,,,,,,.Veysel ŞİMŞEK
Firmada Çalışan
....Osman KARSLI
Maden yapı İnşaat Hafriyat/Firma Sahibi
,,,,,,,.Ferhat TORUK
Firmada Çalışan
,,,,,,,.Vedat YILDIRIM
Firmada Çalışan
,,,,,,,.Niyazi ŞEN

Firmada Çalışan
,,,,,,,.Cuma YILMAZ
Emekli

Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi olarak hayırlı olsun dileklerimizi ileterek Tuzla Şifaspor Kulübüne Başarılar dileriz.

HABER .TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla tff süper amatör amatör fedarasyon tuzla şifaspor son dakika tuzla tuzla son dakika türkiye profesyonel futbolcular derneği gençlik ve spor bakanlığı
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ